1608
1605
عنوان

خیلی عصبانی هستم

423 بازدید | 35 پست

هفته پیش پسر 22 ماهم به خاطر عفونت بیمارستان چهار روز بستری بود خودمم همونجا مريض شدم واسه کسی پیش نیاد ولی بچه تو بیمارستان خیلی سخته از سرم زدن ، از نخوابیدن از حوصله سر رفتن ... خیلی خسته شدم خودمم که مريض شدم دیگه واقعا سخت بود پسرم هم شیر می خوره یعنی منو به معنای واقعی دوشید کسی هم ندارم تو شهر غریب شوهرم هم میومد بیمارستان بچه بغلش نمی رفت یا اگر بغلش بود منم باید پیششون باشم نه که برم استراحتی کنم 

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

حالا چند روز هست تو خونه هستیم با بدبختی به بچه دارو میدم خودمم که استراحت ندارم تا خوب بشم شوهرم صبح زود میره شب که میاد هیچی البته خسته هم هست هی هم زنگ میزنه شام سوپ بزار عدسی بزار ابگوشت بزار 

1522
حالا چند روز هست تو خونه هستیم با بدبختی به بچه دارو میدم خودمم که استراحت ندارم تا خوب بشم شوهرم صب ...

عزیزم هر وقت بچه خوابید استراحت کن ،در ضمن شام درست کردن زیاد وقت‌نمیگیره فقط شام واسه دونفر

غذاهای اسون بزار مثل ابگوشت سوپ

ازین غذاها ک همه رو یکجا میریزن میزارن رو گاز

نزدیکی قریب الوقوع ظهور 👇(در مرورگر کپی کنید)                                               http://nooremojarrad.com/دانشنامه/علائم_ظهور
1432

همه مادرا این چیزا رو تجریه کردیم.

درست میش صبور باش

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

امروز که مثلا جمعه بود گفتم هست من می تونم استراحت کنم یکم شاید بهتر بشم صبح زود ساعت 7 رفته تنیس، ظهر به من میگه ناهار فقط برنج بزار من خودم یه چیزی درست می کنم رفته بیرون برگشته پریده حموم میگه نیم ساعته ناهار اماده کن وقت ارایشگاه دارم تا اون و پسرم حمام بودن برنج گذاشتم ، ظرف شستم ، کوکو مرغ درست کردم ،اومده بیرون رفته ارایشگاه عصر برگشته یه چایی به من داده بعد گفته یک ساعت دیگه برم واسه خودم لباس بخرم 

من چند وقت پیش سرماخوردگی شدید گرفتم نا نداشتم پاشم با دو تا بچه مدرسه ای بازم خودما میکشوندم ناهار درست میکردم اصلا نشد برا خودم یه سوپ بزارم بعد شبا که شوهرم میومد اگه میدید رو گاز از قابلمه ای ماهیتابه ای چیزی خبری نیست قهر میکرد اصلا درک نمیکرد که بابا طرف مریضه.... حالا خدا اون روزا نیاره که خودش سرما بخوره  روزی دوبار سوپ آب میوه  دمنوش  ماساژ بخور ... یعنی دهن آدم سرویس میشه منم راضیم خودم مریض شم تا اون ... مردا همینن دیگه

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔
1403

گفتم برو ایراد نداره رفته برگشته پسرم یه دارو داره که خیلی تلخه و وقتی بهش میدم احتمال بالا اوردن داره بهش گفتم اینو کمک کن دارو دادم پسرم اورده بالا بعد میگه ایراد نداره من برم بخوابم فردا صبح زود کار دارم گفتم الان سخت تره وایسا نیم ساعت دیگه اینقدر ادا دراورده که ربع بعد دارو دادم پسرم دوباره رو فرش اورد بالا عصبانی شد رفت خوابید پسرم گریه بغل من پر از استفراغ فرش کتیف من موندم همه اینا دلم خوش بود امروز استراحت میکنم

1523