2726
عنوان

خاموما کیا از دیجی کالا خرید کردین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 115 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جدی؟؟؟

اره به جز کفش و لباس زیر و یه سری چیزا همش برگشت داره

من دو سه دفعه بعضی چیزا رو برگشت زدم

الانم منتظرم اخرین بسته م برسه😄😄😄

اولین خرید ۲۵ تومن تخفیف هم داری

کدش رو پیدا کن تو سایت موپن 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

من خیلی از چیزای جهیزیم از دیجی خریدم

گوشیمم از دیجی

یخچالمونم شوهرم از دیجی خریده

انواع کرم های خوب 

کلییی وسایل ورزشی و پرده و وسایل خونه خریدم ازش

همشممم راضی ام

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
من میخوام گوشی بخرم ازش....نمیدونم چیکار کنم🙈

من گوشی هم خریدم😄😄😄

ریجستریش هم اوکی بود

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
اره به جز کفش و لباس زیر و یه سری چیزا همش برگشت داره من دو سه دفعه بعضی چیزا رو برگشت زدم ا ...

کجا وچجوری سفارش بدم؟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
من میخوام گوشی بخرم ازش....نمیدونم چیکار کنم🙈

من ازش گوشی خریدم راضیم. 

از خیلییی موبایل فروشیایی ک فیک میندازن بهت معتبرتره. با اطمینان بخر

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
من 60% خریدام ازونه. تا حالا هم برگشت نزدم. حوصله خیابون گردی ندارم. عالیه والسلام

دقیقا منم

تو خونه راحت درازمیکشی سفارش میدی

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2706