1600
1605

یکی از دوستام ک ی مدت ازش خبر نداشتم امروز شنیدم فوت کرده

اونم ب خاطر این ویروس جدیدا ک اومده

زود از پا درش اورد😭

ماسک بزنید برین بیرون؛مدام دستاتونو بشورین؛ مواظب خودتونو بچه هاتون باشین😭😭😭

کاربر جدید نیستم😒به ناحق تعلیق شدم...😒 یک روز انتقاممو از کسایی که الکی گزارش میزنن میگیرم...😒😂

😱😱😱😱😱😱چ ویروسی؟

لطفا لایکم نکنید مگه اینکه سخنِ خیلی حکیمانه و گهرباری گفته باشم😁اگه مخالف نظر منی ریپلای نکن❤من آدم مهربونی ام فقط خسته ام میفهمی؟خسته!ولم کنین ولم کنیییییییییین😐☹😅

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
😱😱😱😱😱😱چ ویروسی؟

نشنیدی هی میگن ی ویروس جدید اومد؟؟؟

تازه چند نفر دیگ هم تو بیمارستان گفتن ب این دلیل مردن😭😭

کاربر جدید نیستم😒به ناحق تعلیق شدم...😒 یک روز انتقاممو از کسایی که الکی گزارش میزنن میگیرم...😒😂
1432
دوستت کجایی بعد بیماری زمینه ای نداشت ع از قبل؟ 

ن بیماری نداشت بیچاره

اصفهان

نشنیدی هی میگن ی ویروس جدید اومد؟؟؟ تازه چند نفر دیگ هم تو بیمارستان گفتن ب این دلیل مردن😭😭

واااای خدا چیکار کنیم حالا؟😥😰اسمش چیه؟

لطفا لایکم نکنید مگه اینکه سخنِ خیلی حکیمانه و گهرباری گفته باشم😁اگه مخالف نظر منی ریپلای نکن❤من آدم مهربونی ام فقط خسته ام میفهمی؟خسته!ولم کنین ولم کنیییییییییین😐☹😅

حالا بچه خواهرشوهرم سرماخورده بورده فک کنن نزدیک یکماهه هنوز صداش گرفته ست وخیلی سرفه میکنه. دیروزدیدمش بچش میخاس دست بزنه ب صورت نوزاد سه ماهم .نزاشتیم بدش اومده میگه سرمانداره عیب نداره

💥💥😍😍🌹🌹🌹🌹
1601
حالا بچه خواهرشوهرم سرماخورده بورده فک کنن نزدیک یکماهه هنوز صداش گرفته ست وخیلی سرفه میکنه. دیروزدی ...

اره  نذار اصلا

خیلی مواظبش باش

واااای خدا چیکار کنیم حالا؟😥😰اسمش چیه؟

اسمشو نمیدونم واقعا

اما خیلی شنیده بودم اینطور شده، نمیدونسم اینقد جدیه😭

1578