2726

من😊

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ک نیستم حالم دیگ بهم میخوره از بس خونه نشیتم

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
خسته نمیشین

خسته که میشم ولی بعد کلی کار که میبینم خونه تمیزه کیف میکنم

یا همین که سفره میندازم پسرم با ذوق میگه به به هیم

کیف میکنم

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
مثلا چیکارا میکنی 

من از پذیرفتن مسئولیت و امر و نهی خوشم نمیاد .

از اولش که رفتم دانشگاه نیتم کار کردن نبود.

خونه همه تایمت واسه خودته . هروقت خواستی میری خرید وکلاس و تفریح . همیشه هم سرحالی.

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
خسته که میشم ولی بعد کلی کار که میبینم خونه تمیزه کیف میکنم یا همین که سفره میندازم پسرم با ذوق میگ ...

خوش به حالت بچه ات سفره میبینه ذوق میکنه پسر من چهار سالشه از غذا خوردن و سفره و میز فراریه 😢

2706