1676
1605

بچه ها دخترم خیلی ریز میزه پنج ساله و چهلرماهشه به نظرتون میشه قد بلند بشه شما کسی سراغ داشتید که خیلی کوتاه باشه بعد بلند،بشه

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677

من همیشه نسبت به هم سن هام بلند بودم همیشه ردیف آخر و یکی مونده به آخر بودم تا دبیرستان ی هو متوقف شد رو 160😐

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
8

ببریدش پیش دکتر غدد و متابولیسم دارو میده که قدش بلند بشه ، البته نباید زود پریود بشه ، اگه پریودش هم با قرص کنترل بشه قدش بیشتر رشد میکنه چون هر وقت پریودش شروع بشه دیگه قدش زیاد رشد نمیکنه ، از الان ببریدش زیر نظر دکتر غدد و متابولیسم 

نه متاسفانه

پس بچه هم قد بلند نمیشه😐

مگر اینکه هم شما و هم همسرتون ژن قد بلند رو تو خانواده هاتون داشته باشید ولی توی خودتون نهفته باشه و توی بچه بروز پیدا کنه

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  

دو سالگی چند سانت بود؟

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ
حداقل ۱۰۸فک کنم

عزیزم ببرش دکتر غدد حتما ببین نظرش چیه نمیخواد حالا خیلی قد بلند باشه یک قد نرم ۱۶۰ 

و پیگیر رشدش باش نهایت از دارو و درمان استفاده میکنه 

دکتر غدد خوب ببر 

حتما تا قبل بلوغ چون بعد بلوغ دیگه کاری نمیشه کرد 

پس بچه هم قد بلند نمیشه😐 مگر اینکه هم شما و هم همسرتون ژن قد بلند رو تو خانواده هاتون داشته باشید ...

من ۱۶۳هستم تو خونواده متوسطم شوهرم ۱۶۵ولی فقط تو خوناده اون کوتاهه

ببریدش پیش دکتر غدد و متابولیسم دارو میده که قدش بلند بشه ، البته نباید زود پریود بشه ، اگه پریودش ه ...

خیلی حساسه میترسم امپول بده کاش شربت و قرص تاثیر داشت

1645