2733
2734
عنوان

دور و برتون دختری ب اسم‌کیمیا دارین 😍 بیاین از رفتاراش بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 40 پست
چرا فک میکنی شخصیت آدما ربطی به اسمشون داره؟😟

منم شنیدم اسم اوم تاثیر داره چه تو اینده چ تو شخصیتش

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید اینم بگم پتیاره به معنای واقعی کلمه

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
2731

بله صد درصد تاثیر داره 

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
با ادب، درسخون،تو جمع مغرور نشون میده ولی باهاش هم کلام میشی بسیار خاکی ، قیافه متوسط

منم تو ظاهر مغرور نشون میدم ولی بعدا میگن نه اینطوری نیستی  

کلا ظاهرم غلط اندازه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
بله صد درصد تاثیر داره 

😊😊😊😊

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
2738

در مووورد اسم منممم بگیین

من یه همکلاسی داشتم کلاس اول اسمش کیمیا بود 

خیلی خوشگل و ظریف بود 

قدشم بلند بود 

ولی واااای از زبونش 😂

ولی با معرفت بود تا چند وقت هر وقت منو میدید بدو میومد احوال پرسی میکرد 

تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم
در مووورد اسم منممم بگیین

اسمت چیه

زه دوست کیمیا داشتم که خیلی نرمال نبود از لحاظ خلق و خو و رفتار و به شدت خودخواه با قیافه‌معمولی یه فامیل کیمیا داریم فوق‌العاده ماه و دوست‌داشتنی و مهربون. این هم ظاهرش معمولیه

تو مثل حاصلِ کارِ کمال الملک نقاشی😊 ولی من خط‌خطی‌های کجِ یک آدمِ ناشی
اسمت چیه

کوثر

میتونم بگم ۱۱۰ درصد دروغه

یه الهام مزخرف ترین انسانیه که دیدم، یه الهام دیگه میشناسم یکی از بهتریناس

خودمم که اینم

فک نکنم ربطی داشته باشه

2706