1662
1605

ما دورمون چنتا دختره اسمشون‌کیمیا ست 

دخترای مهربون و خوشگل و با احساس هستن 😍 و البته انتقام‌گیر شدید 😁 

شما چی ؟؟

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐

اي ام كيميا🖐🏻🖐🏻🖐🏻

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😐

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست...گاهی بهانه است که قربانی ات کنند.
1660

از خودراضی پررو خودشیفته جلف 😐😐😐واقعا هیچ رفتار مثبتی نداره

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

یه کیمیا داریم 

سفیده 

چشاش درشته مژه هاش فر خوردس 

لباش قرمزه 

مهربونه و احساساتی 

همونی ک خودت گفتی

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
8

با ادب، درسخون،تو جمع مغرور نشون میده ولی باهاش هم کلام میشی بسیار خاکی ، قیافه متوسط

از من بعید بود ولی عاشقت شدم❤❤از تو بعید نیست جهان عاشقت شود❤❤❤احدتنها دلیل زندگی کردنم عاشقتم ❤❤❤برای رسیدنمون به هم صلوات بفرستین و لایک کنید مرسی

شیک و پیک.باهوش....جذاب..پدرش دکتره

خدایا از گناهانم بگذر  همانگونه که از آرزوهایم گذشتی   خدا جان بیا با هم منطقی باشیم😕 خدایا من اینجا دلم سخت معجزه میخواهد   ولی تو انگار معجزه هایت را گذاشته ای برای روز مبادا    ..  یکی با مشروب تو فکر خداست🍷 ، یکی تو مسجد ب فکر زناست 😏، یکی قمه ب دست تو فکر غیرته 😎💪، یکی تسبیح ب دست تو فکر شهوته📿 ، یکی ریشش و با تیغ زده ،🤵 یکی با ریش مردم و تیغ زده🧔..میگن هر کی مشروب میخوره میره جهنم👿🔥 ... جهنمی ک آدماش مست باشن🤩😉😗💃🕺... از دنیایی ک آدماش پست باشن🧛😈 . خیلی بهتره !🙂.....درضمن من چاق نیستم فقط شکمم سه بعدیه😒
چرا فک میکنی شخصیت آدما ربطی به اسمشون داره؟😟

کی همچین فکر کرد گلمممم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

من نظرمو گفتم‌، گفتم‌شماهاهم‌بگید .جرمه ؟؟؟

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐
چرا فک میکنی شخصیت آدما ربطی به اسمشون داره؟😟

منم شنیدم اسم اوم تاثیر داره چه تو اینده چ تو شخصیتش

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 

ببخشید اینم بگم پتیاره به معنای واقعی کلمه

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
منم شنیدم اسم اوم تاثیر داره چه تو اینده چ تو شخصیتش

بله صد درصد تاثیر داره 

1645