2410
2553
عنوان

عجب غلطی کردم😭😭+اسکرین

897 بازدید | 45 پست

یه پسره ی خیلی معروف دانشگامون بهم ریکوئست داد😑منم خودم امروز خوشحال بودم ذوق داشتم اینم یهو اعلانشو دیدم هیجان زده شدم وسط حرفمون ب دوست پسرم گفتم فلانی ریکوئست داد بهم😑😑😑داستان شد برام

میترسم بره دایرکت پسره فحشی چیزی بده هیچیییی ازین بعید نیست

خیلی استرس دارم

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😶

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
2720

😐😐😐

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2714

خیلی رابطه های قشنگی دارین 

دوستپسر دارین از درخواست پسر دیگه هم ذوق مزگ میشین 

خیلی خوبه موفق باشین

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
خیلی رابطه های قشنگی دارین  دوستپسر دارین از درخواست پسر دیگه هم ذوق مزگ میشین  خیلی خوب ...

😂😂😂

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
2706