2410
2553

دوره ی کیک پزی و شیرینی پزی ببین عالیه😍😍 من گاهی روزها دیگه سفارش نمیگیرم یعنی وقتش رو ندارم درامدش هم عالیه واقعا

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb

معلم غیر انتفاعی خدا کنه استخدامی قبول شم.

کارای تدریس انجام میدم در کل

اگه از پسش برمیای حوصلشو داری مشاوره تحصیلی انجام بده هم دردسرش کمه هم درامدش خوبه بد نیست.

من راضیم ولی هیچی به اندازه استخدام شدن منو راضی نمیکنه حتی همون حقوق کمش 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

مشاوره مثلا بستگی به جایی که داری داره.

برادر من پشت کنکوری ۴۰۰ میگیره.ولی خب دانشجوی پزشکیه خودش 

من نه خیلی بگیرم ۱۵۰ تومن واسه یه ماه 

هفته ای یک ساعت وقتتو میگیره کلا هر شاگرد دوره متوسطه یا ابتدایی 

کجا باید برم برا مشاور شدن؟

جایی بری که اصلا پولی بهت نمیدم خودت باید شاگرد جذب کنی 

من زبانم تدریس میکنم برای بزرگسال ازونجا میتونم شاگرد بگیرم هرچند تازه شروع کردم.

ولی خب بنظرم بخوای میتونه خوب باشه.

2714
خب چطور مبشه مشاور شد؟

اگه بتونی تو غیر دولتیا کار کنی خیلی خوبه میتونی شاگرد جذب کنی

یا مثلا اول برای شروع بری قلم چی که خیلی کم بهت پول میدن ولی یه کم شناخته بشی میتونی بی واسطه اون شاگردا رو برای خودت بگیری 

مدرکت تحصیلیت چیه؟؟

دوره ی کیک پزی و شیرینی پزی ببین عالیه😍😍 من گاهی روزها دیگه سفارش نمیگیرم یعنی وقتش رو ندارم درامد ...

عزیزم میشه بگی چقدر مثلا؟ 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
متغیره عزیزم

حدودی بگو لطفا 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
2706