2726
عنوان

بنظرتون چطوری تلافی کنم

264 بازدید | 27 پست

سلام من با یکی از خواهرشوهرام بحثم شده باهاش قهریم اونوقت با اون یکیش رابطه دارم اما اونکه باهاش آشتی ام همش کرم میریزه ب دفاع از خواهرش

رفته زیارت مشهد همیششه اصلا چیزی نمیاره هرجابره الان برای اینکه حرص منو دربیاره برای شوهرمو پسرم سوغاتی اورده برای من هیچی نیاورده بنظرتون چطوری منم کارشو تلافی کنم ؟؟؟

اگه یجا برم نمیشه که برای شوهرش بخرم و برای خودش چیزی نخرم 

یا اصلا نخرم میگه خب برای هیچکی نخریده 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خودتو درگیر این چیزا مسخره نکن....میفتی رو دور تسلسل....هی تلافی هی هی هی...بع زندگیت برس...اون سوغاتی نیاورده ا بیشعوریشه مگه توام بیشعوری؟

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
۳تا تاپیک آخرم گزارش بزنید لطفا

@نی_نی_یار_5      لطفا ب این کاربر تذکر میدین؟تو صد تا تاپیک میاد اینو میذاره مگه تاپیک بقیه جای اینکاراس

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

براخودش وسایل نخرشیرینی چیزی بخربراخونه ک همشون بخورن

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

بهترین تلافی اینه که به روش نیاری حرص خوردی و برات مهم بوده یعنی وقتی ببینه عینه خیالت نیومده دق میکنه ها 

همش شاد باش و بگو وای دستت درد نکنه چقدر چیزای قشنگی خریدی تو دلش میسوزه

2706