2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اگه بدونم صد در صد حضانتشو میتونم بگیرم یه ساعت هم معطل نمیکنم

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2731
2738

سلام

من یه همکار خانم داشتم دو بار طلاق گرفته و بچه داره ولی الان مغازه زده و بچش پیششه و داره زندگی میکنه و خیلیم راضیه شما هم میتونید با تلاش زیاد آینده خودتون رو بسازین 

* با تشکر فراوان *

بچت چند سالشه؟

داداش من و خانمش جدا شدن از حدودا ۳ سالگی پسرشون مشکلاتشون خیییییلی زیاد شد بچه نابود شد بین قهر و دعوای اینا جیگر همه براش کباب بود الانم ک باباش زن گرفته ی جور دیگه دلمون خونه واسه بچه😔

لطفا لایکم نکنید مگه اینکه سخنِ خیلی حکیمانه و گهرباری گفته باشم😁اگه مخالف نظر منی ریپلای نکن❤من آدم مهربونی ام فقط خسته ام میفهمی؟خسته!ولم کنین ولم کنیییییییییین😐☹😅
2706