2733
2739

دو هفته ديگه ميتونم برم ان تي.واسه جنسيت اما ميخام علاعموو بگم ببينم كي ميتونه حدس بزنه .اول از همه اينكه ويار اصن ندارم .صبحا بر عكس بقيه روزا كه دير بيدار ميشدم يه دفع ساعت شيش و هفت بيدار ميشم اما نميخابم .ن تنبل شدم نه زرنگ .هميشه جوش ميزدم الانم يكم دارم .جنين تو عكس طرف راستمه اما طرف چپه خودمه .تكونشو چند روز پيش حس كردم و ديگه حس نكردم .شكم ندارم ولي وقتي غذا ميخورم ي عالمه ميشه .ن چاق شدم نه لاغر ميل جنسيمم مثله قبله نه كم ن زياد .موهامم ميريزه .غذاهاي ترشم بيشتر دوس دارم از كيكو شيريني هم بدم مياد خيلي .حالا حدس بزنيد.برامم فرق نمبكنه ني ني چي باشه از خدا ي فرزني سالم و صالح و تپل مپل خوشمل ميخام😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا همه بعد پسره ميخندن 😂

ن اون خنده کلن واسه شادیه گلم...منم همه میگفتن دختره ولی پسربود ب شدت از شیرینی جات متنفرشده بودم و عاشق شوریو ترشی بودم

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
2738
از وقتی باردار شدی خوشحالی یا تو خودتی و گرفته؟

خوشحالم و همش ميخندم 😁😁همشم مامانم دعوام ميكنه ميگ چرا هي ميخندي ولي كلن لبم ب خنده بود الانم همينطوره شايدم واسه سنمه 😂

ولي خيلي از فاميلامون ميگن دختر شما از كجا ميگين!؟

من از اینکه ریتم زندگیت بهم نریخته میگم و اینکه جوش نزدی و تهوع هم نداری. و البته ترشی دوست داشتن هم میگن پسره 

اما در کل قطعی نیست بعلاوه این حسم هم میگه پسره

از طرفی اگر دقیقا تو محدوده تخمک گذاریت اقدام کردی احتمال پسر بودنش خیلی بیشتره

میشه واسه منم از  خدا بچه های سالم و زیاد بخواین 

دعام کنین استارتر جان

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
2706