2726
عنوان

کسی رو می شناسم ماهی 300میلیون درآمد داره ولی بنظرتون قانونیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7524 بازدید | 43 پست
بنظرم قانونيه مثل زدنه داروخانه كه به مدرك داروساز نيازه ولي لزوما مالكش داروساز نيست اون سرمايه اور ...

خیلی فرق میکنه داروخونه نسخه خونی بلد باشی حله تو کار فروشی نه درمان ولی این مستقیم با پوست و ظاهر بیمار سروکارداره.مثل این می مونه داروخونه دار خودش بخواد دارو تجویز کنه

کی گفته میشه با مدرک عمومی کلینیک زد خیلی وقته جرمه 

همكار خودم كه عموميه كلينيك داره 

فقط براي يه سري كارا محدوديت دارن !

مثلا ليزراي با طول موج قويتر

من پروانه مو برا مركز خصوصي امبولانس ميخواستن گفتن ماهي دو تومن ميديم گفتم مگه مريضم همچين كاري كنم؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دکتر عمومی نمیتونه کلینیک پوست بزنه باید حتما مسئول فنی پوست داشته باشه 

بنظر شما مسعولی تعزیراتی چیزی بره مطبش بفهمه که همه ی کارو خود این میکنه و مدرک دکتر اون جا دکوریه پلمپ نمیکنه؟

کیا مثلا

رییسای کارخونه قارج. صادر میکنن. روزی 300 میلیون سود بهشون میده البته پول کارگرا و اینام هست. اما 100 تا کارگر که ماهی دوتومن میگیرن حقوقشون سود یه روز ایناس

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
مدرك پوست نميخواد حتي با مدرك عمومي هم ميشه كلينيك رو زد(البته برا بعضي ليزرا محدوديت داره) ولي كم ...

سلام خوبید اگر بخواید به من یه نصیحت مهم و تاثیر گذار بکنید اون چیه؟

به من که ۲۶ سالمه ،متاهلم، حالا حالا قصد بچه اوردن نداریم و همسرم همه جوره حمایتم میکنه با لیسانس کامپیوتر دارم دوباره میخونم واسه کنکور تجربی و فقط هم پزشکی میخوام نه رشته دیگه ای(فرض کن که بتونم قبول شم) 

2706