1711
1707

با مدرک فوق دیپلم حسابداری کلینیک بزنی لیزر کنی بوتاکس کنی تزریق ژل کنی میکرودرم و...

بعد به یه دکتر پوست ماهی 3تومن بدی تا مدرکش تو کلینیکت باشه.بنظرتون بهش گیر نمیدن؟یعنی اگه قانونیه پس دکتر پوست چرا زحمت بکشه؟؟

من کسای رو میشناسم روزی 300 میلیون درامد دارن. قانونی

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 

بیخیال اگه قانون‌ تو این کشور درست اجرا میشد که ...

شعور و شخصیت مهم ترین آپشن برای یک انسانه        زیباییو اسب هم داره ،قد بلند هم زرافه داره،هیکل فیت رو هم کانگرو داره،این دو تا رو داشته باشین بقیش درست شدنیه 

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1713
من کسای رو میشناسم روزی 300 میلیون درامد دارن. قانونی

از چه طریق چه شغلی دارن؟

خب درآمد بالا تو حرفه ی ای که توش متخصص باشی عجیب نیست ولی مثلا بوتاکس و تزریق ژل رو مگه نباید متخصص پوست یا زیبایی داشته باشی

؟

مدرك پوست نميخواد

حتي با مدرك عمومي هم ميشه كلينيك رو زد(البته برا بعضي ليزرا محدوديت داره)

ولي كمتر پزشكي حاضره چنين كاري  كنه چون تمام مسيوليت اون درمانگاه با مسيول فنيش هست و تو كاراي پوست شكايت خيلي زياده و دكتر الكي الكي قصور و ديه و غيره بهش ميخوره 

منم چند جا تماس گرفتم پروانه ميخواستن پول ميدادن ولي هررررگز چنين كاري نميكنم 

1710
مدرك پوست نميخواد حتي با مدرك عمومي هم ميشه كلينيك رو زد(البته برا بعضي ليزرا محدوديت داره) ولي كم ...

مدرک دکتر عمومی؟؟ نه این حسابداره اونم کاردانی مدرک دکتر کرایه کرده دکتر اصلا پاشم تو مطب نذاشته دکتره

مدرک دکتر عمومی؟؟ نه این حسابداره اونم کاردانی مدرک دکتر کرایه کرده دکتر اصلا پاشم تو مطب نذاشته

ميگم با پروانه ي دكتر عمومي هم ميشه كلينيك زد 

دكتر عمومي ميشينه تو خونه مدركشو ميذاره اونجا 

ولي هيچ دكتري چه عمومي چه متخصصي حتي با ماهي ده ميايونم حاضر نيست مدركشو جايي بذاره كه خودش كار نميكنه چون خيليييي مسيوليت داره،،،،

1709
بنظرم قانونيه مثل زدنه داروخانه كه به مدرك داروساز نيازه ولي لزوما مالكش داروساز نيست اون سرمايه اور ...

خیلی فرق میکنه داروخونه نسخه خونی بلد باشی حله تو کار فروشی نه درمان ولی این مستقیم با پوست و ظاهر بیمار سروکارداره.مثل این می مونه داروخونه دار خودش بخواد دارو تجویز کنه

کی گفته میشه با مدرک عمومی کلینیک زد خیلی وقته جرمه 

همكار خودم كه عموميه كلينيك داره 

فقط براي يه سري كارا محدوديت دارن !

مثلا ليزراي با طول موج قويتر

من پروانه مو برا مركز خصوصي امبولانس ميخواستن گفتن ماهي دو تومن ميديم گفتم مگه مريضم همچين كاري كنم؟؟

1651