2737
2734
عنوان

یه اتفاق عجیب تو خونمون😨😨😨

3258 بازدید | 164 پست

دم عید برا دخترم قلک فلزی خریدم همون شب خانواده م اومدن خونمون برام عیدی اوردن بابام دو تا ۵۰هزاری انداخت تو قلک دخترم و داداشمم هر کدوم یکی من و شوهرمم نفری یه دونه پنجاهی اندختیم توش خلاصه هر موقع پول دست دخترم میومد از پنج هزاری ده هزاری مینداخت توش تا دیشب که یه اتفاقی افتاد برامون خیلی پول لازم داشتیم شوهرمم گفت یواشکی قلکو پاره کن پولارو در بیار بعدا میزاریم سر جاش وقتی قلکو با هزار مکافات با چاقو بریدم در کمال حتی دیدم حتی یه دونه پنجاهی توش نمونده حتی یکی یعنی شوکه شده بودم و وحشت زده قلکم یه جوری بود که پول در اوردن از توش محال ممکن بود 

حالا سوالم اینه اگه دزد اومده چرا فقط پنجاهی رو برده بقیه سرجاشه؟بعدشم چه جوری تونسته از توش پول دربیاره که اصلا هیچ تغییری رو قلک نبود

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

با موچین میشه در آورد

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2706