2410
2553
عنوان

برنامه ریزی😐

96 بازدید | 18 پست

سلام

دوماه گذشته من هنوز لای جزوه هامو باز نکردم😐😐

میانترم هامم از ی شنبه شرو میشه پایانترمم ی ماه دیگس

اگه کسی برنامه ریزی بلده ک بشه بهش عمل کرد راهنماییم کنه چطوری برنامه بریزم

کلا هیچوقت برنامه نریختم🤦🏼‍♀️کمک لطفا

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی

وااااا خب صبخ که از خواب بلند میشی تا ناهار بخون بعد ناهار بای نی نی سایت استراحت کن شبشم یک چند ساعتی بخون بخواب همینجوری پیش برو

هارلی واسه ملکه جوکر شدن خودشو پرت کرد تو اسید جوکرهم باهمه ی بدیاش پرید تا بتونه بهش ثابت کنه ادم بدیه ولی وقتی یک نفر براش جون میده نباید براش کم بزاره،تو این مدت که نبودم بخاطر بعضیا بود که حالمو بهم زدن جالبه که چجوری تو این مدت تحملشون می کردم اما برگشتم ولی قرار نیست بمونم می خوام دوباره برم خسته شدم از جو سایت تاوقتی که بعضیا تو سایت باشن من بمیرمم اینجا نمی مونم فقط امدم چند تا تاپیک رو پاک کنم همین...شاید زمان ببره اما مهم نیست اصلا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ازهرکتابی یذره بخون طوری ک تو ۲۴ساعت ازهمه کتابهات خونده باشی

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2456
وااااا خب صبخ که از خواب بلند میشی تا ناهار بخون بعد ناهار بای نی نی سایت استراحت کن شبشم یک چند ساع ...

حسش نیس اخه نمیتونم یجا بند بشم درس بخونم

گوشیمم حواسمو پرت میکنه

دوست پسرم دارم😐

2714
من شب امتحانی بودم😂

دقیقاااااااااا😐ی سالی که خیلی افتضاح بودم

قشنگ‌میزاشتم شب امتحان ساعت از ۱۲شب بگذره ینی همون روز امتحان تازه شروع میکردم ب خوندن

عه فکر خوبیه

اره خیلی خوبه هر روز همین روال و ادامه بده تا تموم شن. و هم اینکه خسته نمیشی .من خودم این مدلی خوندم

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
عزیزم ن گوشی ن دوس پسر این یکی دوماه برات نون و اب نمیشه.. بشین بخون دوماه دیگه باز برو سراغ سرگرمی ...

اره واقعا

ولی خیلی سختمه بزارمش کنار😑

هدفمم بزرگه😂میخام ارشد و برم ی کشور دیگه

اره واقعا ولی خیلی سختمه بزارمش کنار😑 هدفمم بزرگه😂میخام ارشد و برم ی کشور دیگه

خب دیگه.. فعلا هدفتو ببین و بس.

ببین تو یه روز ۲۴ ساعت وقت داری.. فوقش ۱۰ ساعت بخوابی ، ۱۴ ساعت میمونه واست

حالا این ۱۴ ساعتو تقسیم کن 

مثلا از ۹ صب تا ۱۰ صبحونه و گوشی

۱۰‌تا ۱۲ فلان درس

۱۲ تا ۱ استراحت...

۱ تا ۳ دوباره درس

۳ تا ۴ استراحت..

دختری در من ساز امیدواری میزند🧚‍♀️
حسش نیس اخه نمیتونم یجا بند بشم درس بخونم گوشیمم حواسمو پرت میکنه دوست پسرم دارم😐

منم دوست پسر دارم خخخخخ😂😂😂😂نمی خواد بخونی ترک تحصیل کن

هارلی واسه ملکه جوکر شدن خودشو پرت کرد تو اسید جوکرهم باهمه ی بدیاش پرید تا بتونه بهش ثابت کنه ادم بدیه ولی وقتی یک نفر براش جون میده نباید براش کم بزاره،تو این مدت که نبودم بخاطر بعضیا بود که حالمو بهم زدن جالبه که چجوری تو این مدت تحملشون می کردم اما برگشتم ولی قرار نیست بمونم می خوام دوباره برم خسته شدم از جو سایت تاوقتی که بعضیا تو سایت باشن من بمیرمم اینجا نمی مونم فقط امدم چند تا تاپیک رو پاک کنم همین...شاید زمان ببره اما مهم نیست اصلا
ببین تو یه روز ۲۴ ساعت وقت داری.. فوقش ۱۰ ساعت بخوابی ، ۱۴ ساعت میمونه واست حالا این ۱۴ ساعتو تقسیم ...

تاحالا دوساعت پشت میز ننشستم درس بخونم.حتی واسه کنکور😑دارم میمیرم از استرس واسه درس خوندن خیلی تنبلم

2706