2733
2734
عنوان

ختم قرآن

51 بازدید | 7 پست

سلام دوستان

بنده قصد دارم گروهی تحت عنوان ختم قرآن در تلگرام بزنم،تا به صورت هفتگی (هر هفته)این ختم انجام بشه.

عزیزای دلی که گرفتاری،بیماری ،... دارند لطفا تو خصوصی آیدیشون رو برای من بفرستن.

اموزش زبان ترکی استانبولی میدم،اگر دوست داری این زبان زیبا رو یاد بگیری بهم درخواست دوستی بده.
من دوست دارم شرکت کنم ولی تلگرام ندارم

الان قطعه یا کلا ندارید؟

اموزش زبان ترکی استانبولی میدم،اگر دوست داری این زبان زیبا رو یاد بگیری بهم درخواست دوستی بده.
کلا ندارم

اگر که شما دوس داری اینکارو بکنی اشکال نداره من همینجا بهتون اطلاع میدم که چ جزئی بخونید

فقط هر هفته ختم میشه ها فقط ی بار نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر که شما دوس داری اینکارو بکنی اشکال نداره من همینجا بهتون اطلاع میدم که چ جزئی بخونید فقط هر هفت ...

خوبه 

من هر روز اگه توفیق داشته باشم میخونم

حالا بهتر که ختم دسته جمعی باشه

ان معی ربی.اللهم الرزقنا زیارت الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الاخره
2731
خوبه  من هر روز اگه توفیق داشته باشم میخونم حالا بهتر که ختم دسته جمعی باشه

خب خوبه پس

اگرم کسیو داشتید معرفی کنید خوشحال میشیم چون چند نفر کم داریم

به محضه اینکه سی تا شدیم بهتون اطلاع میدم

سلام عزیزم  من هم شرکت میکنم😘فقط تلگرام ندارم تازگیا میشه اینجا بهم اطلاع بدید؟؟

اره عزیزم به محض اینکه تکمیل شدیم بهت میگم

2738