2737
2734
عنوان

کارمند یا شغل آزاد ؟؟؟

259 بازدید | 12 پست

اگه قرار بود برگردین به دورانی که میخاستین ازدواج کنید 

خاستگار کارمند قبول میکردین یا شغل آزاد ؟ 

دلیل تون رو بهم بگین 😊

زندگی مشترک من و من 🏡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شغل آزاد داریم تا آزاد

یه وقت میبینی شغل آزاد میشه طلا فروش

میشه بساز بفروش و… خو معلومه آزاد بهتره 

ولی من شوهرمو همینجوری دوستش دارم برگردم عقب هم خود بچه پررو شو انتخاب میکنم واسه بقیه گفتم 😁😁😁

2731

تو این وضع اقتصادی شغل ازاد خیلی بهتره

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

کارمند چون عیدی داره وبن داره حقوقش روهرماه میدن اما شغل آزادیکی مثل شوهرم ک کارگره آیا کسی کارگر بخواد آیاپول بهش بدن ی روز سرده کار نیست پس انداز نیس خریدلباس نیس ی پولی فقط برای اینکه زنده بمونی😭😭😭

عاقبت بخیری دخترم وپسرم صلوات
2738

شغل آزاد بدرد کسی میخوره ک با جربزه و زرنگ باشه..اهل ریسک باشه...اگر شکست مالی خورد خودشو نبازه..ینی اگه طرف اینجوری باشه قطعا به یک جایی میرسه.ولی آدمی ک این اخلاقیاتو نداره همون کارمند باشه و ی حقوق ثابت بگیره بهتره

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍
من چون تحصیلات برام مهم بود کارمند انتخاب کردم چون شغل ازادهای اطرافم همه شون بی تربیت بودن وبی فرهن ...

اره منم از مدل لاتی اینا خوشم نمیاد دیپلمم ندارن 

ولی مثلا شغل مهندسی که بساز بفروش هست خوبه ؟ شغلش ازاده یعنی شرکت داره

زندگی مشترک من و من 🏡