2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من یه فیلمی میخوام که دختره رو بدزدن و عاشقش بشن

خدایا به به حق علی اصغر امام حسین به همه ی منتظرا نینی سالم و صالح بده. تعجیل در فرج امام زمان صلوات..به زودی مامان میشم😙😍 

اگه میخوای هم این مدلی باشه هم طنز (که من عاشقشم  ) چندتا دارم بهت معرفی کنم

جاسوسی که منو ول کرد رفت

جامپ استریت21

جامپ استریت22

isn't it the point of life to seek what excites you? ..مگه این هدف زندگی نیست که دنبال چیزی باشی که تو رو هیجان زده میکنه؟(آنه شرلی)
2714

چقد سلیقه ها متفاوته. من از بچگی از فیلمهای کوسه و زلزله و سیل و حمله حشراتو آتیش سوزی و... اینا بدم میومد.روانمو بهم میریخت

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

فیلم جدید راک و جیسون خیلی قشنگ بود

اسمش یادم نمیاد😳😳😳

چون تو ماهواره دیدم ، اسمش ریز زده بود

منم نمیتونستم ببینم "چشام دورو نمیبینه"

ولی این دو تا تمام فیلماشون هیجان انگیر و فوق العادس

فیلم جدید راک و جیسون خیلی قشنگ بود اسمش یادم نمیاد😳😳😳 چون تو ماهواره دیدم ، اسمش ریز زده بود ...

اسمش اینه 2019 Hobbs and Shaw

isn't it the point of life to seek what excites you? ..مگه این هدف زندگی نیست که دنبال چیزی باشی که تو رو هیجان زده میکنه؟(آنه شرلی)
من دیروز دیدم 😂😂😂وایی عاشق کوین هارتم 

وای عالیه بدبخت کوین چقدر تباه شد توی این فیلم طفلک   فکر کنم دوش هم اومده

2706