1542
1541

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

من یه فیلمی میخوام که دختره رو بدزدن و عاشقش بشن

خدایا به سر بریده ی امام حسین و پهلوی شکسته ی حضرت زهرا و مصائب حضرت زینب به همه ی منتظرا و من همین امسال بچه ی سالم و صالح بده. یه صلوات بفرستین برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان.
1546

اگه میخوای هم این مدلی باشه هم طنز (که من عاشقشم  ) چندتا دارم بهت معرفی کنم

جاسوسی که منو ول کرد رفت

جامپ استریت21

جامپ استریت22

isn't it the point of life to seek what excites you? ..مگه این هدف زندگی نیست که دنبال چیزی باشی که تو رو هیجان زده میکنه؟(آنه شرلی)

چقد سلیقه ها متفاوته. من از بچگی از فیلمهای کوسه و زلزله و سیل و حمله حشراتو آتیش سوزی و... اینا بدم میومد.روانمو بهم میریخت

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش  و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

فیلم جدید راک و جیسون خیلی قشنگ بود

اسمش یادم نمیاد😳😳😳

چون تو ماهواره دیدم ، اسمش ریز زده بود

منم نمیتونستم ببینم "چشام دورو نمیبینه"

ولی این دو تا تمام فیلماشون هیجان انگیر و فوق العادس

چالش لاغری 💙وزن 77💙وزن فعلی: 98/10/22 (76) وزن هدف 67💙
8
فیلم جدید راک و جیسون خیلی قشنگ بود اسمش یادم نمیاد😳😳😳 چون تو ماهواره دیدم ، اسمش ریز زده بود ...

اسمش اینه 2019 Hobbs and Shaw

isn't it the point of life to seek what excites you? ..مگه این هدف زندگی نیست که دنبال چیزی باشی که تو رو هیجان زده میکنه؟(آنه شرلی)
من دیروز دیدم 😂😂😂وایی عاشق کوین هارتم 

وای عالیه بدبخت کوین چقدر تباه شد توی این فیلم طفلک   فکر کنم دوش هم اومده

1396
گریز ناپذیر  حتما نگاه کن

در مورد چیه

خدایا به سر بریده ی امام حسین و پهلوی شکسته ی حضرت زهرا و مصائب حضرت زینب به همه ی منتظرا و من همین امسال بچه ی سالم و صالح بده. یه صلوات بفرستین برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان.
من دیروز دیدم 😂😂😂وایی عاشق کوین هارتم 

در مورد چیه

1579