2737
2739
عنوان

دیشب خونه خواهرشوهرم دعوت بودیم

1239 بازدید | 79 پست

دیشب واسه بچه اش که سه ماهشه یه مهمونی گرفته بوددرحدشام خانواده ی دوطرف بودن ینی خودشوشوهرش که روهم سی نفربودکه حدودپونزده تاخانوم واقابودن.....رفتم اونجا یهوخاهرشوهراش باندوروشن کردنو شروع کردن به جیغ ودادو رقص......مادرشوهرش شصت وخورده ایی سالشه ازهمه پایه تر.....حالامنومادرشوهرموخاهرشوهردیگه ام رومبل نشسته بودیم داشتیم نگامیکردیم بقیه ام وسط میرقصیدن.....اینقددلم میخاس برقصم ولی نمیدونم چراروم نمیشه جلوکسی برقصم خیلی حس بدیه مادرشوهرش هی میگف شمامبرین برقصین مام هی میگفتیم میریم حالا...اخرشم یه دست الکی بلندکردیمو نشستیم خداخدام بودشام بیارن شاموکه خوردم گفتم نکنه بازمیخان برقصن منم که کمرو اصن چون تاحالا جلوکسی نرقصیدم انگارتوذهن بقیه ام جاافتاده نرقصم.....الکی گفتم من بازسردرددارم قرصامونخوردم چون میگرن دارم بهانه کردم شوهرم منورسوندخونه.....ازخودم دلخورم که هی اینجورمواقع فرارمیکنم....شوهرم میگف بعدرفتنت کسی نرقصیدظرفاروجم کردنورفتن بقیه....عروسی خاهرمم شش سال پیش همین کاروکردم تاعروسوآوردن به دوستم که دانشگاه بود زنگ زدم گفتم زنگ بزن تلفن خونه بگو عصریه کلاس مهن داریم بایدحتماخودشوبرسونه تاخانوادم بزارن برموفرارکنم تانرقصم....بعدشم رفتموعروسی خاهرم به دلم موند.....چرااینجوریم چیکارکنم خاک توسرم این دیگه چه جورمشکلیع......

وا 

خب حداقل مهمونی رو بمون نرقص 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

از نرقصیدن جلو نامحرم ایجور عذاب وجدان گرفتی ؟خخخ

من الان یچی بگم قوم مغول میریزن سرم ک هرکسی ی رسم وطرز فکری داره😑

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

عروسی خواهرت ول کردی رفتی ؟؟؟ باباتودیگه کی هستی

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

عزیزم واقعا کسی به کسی توجه نمیکنه اون موقع سخت نگیر مهم دل خودته که شاد باشه

میتونم جواب همه بی تربیتا و بی شخصیت ها رو بدم ولی  سطحم و شعورم  خیلی ازشون بالاتره بنابر این از کنارشون ردمیشم میگن با خوک کشتی نگیر چون تو کثیف میشی ولی اون عاشق کثیف کردن خودشه😇😇😇
2706