2726
من دوره های کارشناس جذب ثبت نام کردم ولی بر خلاف تصور همه  که به هر چی فکر کنی همون‌میشه بای ...

ارهههه ارتعاششو میدوونممم...حتی جذب هم داشتمم...هم جذب ثروت...هم جذب ترس هام....میترسیدم که فلان اتفاق بیفته...اتفاق هم افتاد😂😂😂

لاامصب چه هاا میکنه این جذب😂🙈❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

❤❤❤🙉🙉🙉 خدارووشکررر...چشماش قشنگ شده الان؟؟🙈

فدای تو...اره خیییلی..البته الان پشیمونم.به قول یکی خوشگلی دردسر داره.دخترم همیشه تو چشمه..خیلی بده اینجور..ادم معمولی باشه بهتره

چطوری اخه...میگن باید اینقدر افکارت قوی باشه که بدستش بیاری....چطوری ولش کنم

ی دغدغه برا ناخوادگاهت بساز با تکرار بعد رهاش کن خودش راهو پیدا میکنه

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.
2728
من دوره های کارشناس جذب ثبت نام کردم ولی بر خلاف تصور همه  که به هر چی فکر کنی همون‌میشه بای ...

الان میخوام ارتعاش بدم که همسر مورد علاقه مو جذب کنم اما چیکاار کنم دقیقاااا همون چیزی در بیاد که میخوام؟؟🙈❤

ارهههه ارتعاششو میدوونممم...حتی جذب هم داشتمم...هم جذب ثروت...هم جذب ترس هام....میترسیدم که فلان اتف ...

من داشتم اما نمیدونم چطور زمانو کم کنم

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.
وااای نگوووو😢😢😢

وقتی کار خوداگاه تموم شد ناخوادگاه وارد عمل میشه

چطوری ارتعاش رو جذب کنیم

چطوری نیست

همه چیز ارتعاش دنیای اطراف فکر اندیشه گفتارت

تمام قانون جذب احساس خوب

هر کس که راز داند

داند که خوشی خوشی کشاند

شما مشابه احساستون و دریافت میکنید

دوره هاش خیلی کامل 

به زندگی من خیلی خیلی کمک کرد

مثلاً تو درآمد صد میلیونی میخوای

باید مدار به مدار طی کنی تا برسی به صد میلیون

مثلاً ماشین میخوای

تجسم کن احساست و خوب کن

و به چگونه رسیدن فکر نکن

چون همین که فکر کنی چطوری چه راهی .مگه میشه.خراب میشه

ذهن منطقی مقابله می‌کنه

احساس خوب

زمان رو هم مگه میشه کم و زیاد کرد😲😲

شنیدم نمیدونم چطوری

2706