2410
2553

من گرفتم  ولی نباید درگیرش بشی 

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
یعنی چی...چطوری

بخواه مثبت اندیش باش ولش کن

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.

من دوس داشتم دخترم چشماش رنگی بشه.عکس دخمل خوشگل رو صفحه گوشیم بود و همیشه به این موضوع فک میکردم تو بارداری..چشمای من و شوهرم  رنگی نیس.ولی دخترم فوق العاده خوشگل شد جوری که هرجا میرم نگاش میکنن و همه عاشقشن کلا محبوبه..چشماشم رنگی و خوشگله.

2714

من دوره های کارشناس جذب ثبت نام کردم

ولی بر خلاف تصور همه 

که به هر چی فکر کنی همون‌میشه

باید بگم که ما ارتعاش احساسمون و جذب می‌کنیم

یعنی به احساست بستگی داره

نه صرفا فقط بهش فکر کنی

هم ارتعاشش و جذب میکنی

چطوری اخه...میگن باید اینقدر افکارت قوی باشه که بدستش بیاری....چطوری ولش کنم

وقتی حواست نیست اتفاق برات میافته شنیدی میگن به ی چیزی میرسی وقتی که دیگه خیلی دیر شده

2706