1608
1605

من گرفتم  ولی نباید درگیرش بشی 

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

یعنی چی...چطوری

بخواه مثبت اندیش باش ولش کن

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.
1522

من دوس داشتم دخترم چشماش رنگی بشه.عکس دخمل خوشگل رو صفحه گوشیم بود و همیشه به این موضوع فک میکردم تو بارداری..چشمای من و شوهرم  رنگی نیس.ولی دخترم فوق العاده خوشگل شد جوری که هرجا میرم نگاش میکنن و همه عاشقشن کلا محبوبه..چشماشم رنگی و خوشگله.

من دوره های کارشناس جذب ثبت نام کردم

ولی بر خلاف تصور همه 

که به هر چی فکر کنی همون‌میشه

باید بگم که ما ارتعاش احساسمون و جذب می‌کنیم

یعنی به احساست بستگی داره

نه صرفا فقط بهش فکر کنی

هم ارتعاشش و جذب میکنی

8
من دوس داشتم دخترم چشماش رنگی بشه.عکس دخمل خوشگل رو صفحه گوشیم بود و همیشه به این موضوع فک میکردم تو ...

❤❤❤🙉🙉🙉

خدارووشکررر...چشماش قشنگ شده الان؟؟🙈

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستید😇💜
چطوری اخه...میگن باید اینقدر افکارت قوی باشه که بدستش بیاری....چطوری ولش کنم

وقتی حواست نیست اتفاق برات میافته شنیدی میگن به ی چیزی میرسی وقتی که دیگه خیلی دیر شده

1601
من دوره های کارشناس جذب ثبت نام کردم ولی بر خلاف تصور همه  که به هر چی فکر کنی همون‌میشه بای ...

ارهههه ارتعاششو میدوونممم...حتی جذب هم داشتمم...هم جذب ثروت...هم جذب ترس هام....میترسیدم که فلان اتفاق بیفته...اتفاق هم افتاد😂😂😂

لاامصب چه هاا میکنه این جذب😂🙈❤

❤❤❤🙉🙉🙉 خدارووشکررر...چشماش قشنگ شده الان؟؟🙈

فدای تو...اره خیییلی..البته الان پشیمونم.به قول یکی خوشگلی دردسر داره.دخترم همیشه تو چشمه..خیلی بده اینجور..ادم معمولی باشه بهتره

چطوری اخه...میگن باید اینقدر افکارت قوی باشه که بدستش بیاری....چطوری ولش کنم

ی دغدغه برا ناخوادگاهت بساز با تکرار بعد رهاش کن خودش راهو پیدا میکنه

من دوره های کارشناس جذب ثبت نام کردم ولی بر خلاف تصور همه  که به هر چی فکر کنی همون‌میشه بای ...

الان میخوام ارتعاش بدم که همسر مورد علاقه مو جذب کنم اما چیکاار کنم دقیقاااا همون چیزی در بیاد که میخوام؟؟🙈❤

1578