1608
1605

خیلی هوا الودس 

من ک معلمم دارم خفه میشم تو این هوا میرم بیرون 

خداکنه تعطیل کنن 

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐

دیشب بارون اومد؟یا من توهم زدم

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💞خـ♡ـودش گــــــــــفته:«یَدُ اللَّه فَـــــوْق أَیْدِیهِــــــــــمْ»یعنی بنده من نگـــــران نباش از ڪارهای آدمـــهای اطـــرافت دلگـــــــیر نباش، اخـــــم نڪن؛تا مــــــــــــــــــن نخواهـــــم!برگـــی از درخت نمی افــتد.

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

نه 

دبیرستانیها آبشش دارن تعطیل نمیکنن🙁🙁🙁

نمیدونم چرا اکثرا دبستانیها رو تعطیل میکنن 

کارمندها و کارگرها و بقیه انگار شش ندارن 

شیخی به زنی فاحشه گفتا مستی ؟   هرلحظه به دام دگری پابستی؟       گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم       ایا تو چنانکه مینمایی هستی
1613
فردا ابتدایی ها تعطیله یعنی؟

اونا و همیشه تعطیلن 

این وبیرستانیای بدبخت نمیدونم چ‌گناهی کردن اموزش پرورش فک میکنه اینا اب شش دارن خدایی من‌میرم دبیرستان میبینم بچه های کلاسم همش سرفه میکنن ولی این اموزش پرورش خاک تو سر عوضی نمیفهمه 

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐
1432
نه

میری از تاپیکم‌بیرون یا با دمپایی شوتت کنم 😐

دیشب بارون اومد، تعطیلی در کار نیست

کی اومد دقیقا 

هوای امروز ک از دیروزم الوده تره خانم 

1601
کی اومد دقیقا  هوای امروز ک از دیروزم الوده تره خانم

ساعت ۲ از پنجره بیرون رو نگاه کردم، بارون میومد. صبح هم پشت بامها خیس بود، هوا اینقدر آلوده بود که بازم کفاف نکرد، ولی در هر حال مقداری کمتر شد، البته وقتی ابر میاد و بارون کافی نباشه، آلودگی یه جاهایی متراکمتر میشه

یارب نظر تو برنگردد...
1614