2726

گفتم فقط امروز چون هیچکس از یک دقیقه بعدش خبرنداره چ بسا یکیمون سر رو ک از گوشی بالااورد جناب فرشته مرگ رو ببینه.

امروز جمعه ست 

اگه میخواین موقع قبض روح شفاعت کننده داشته باشین وبه بهترین حالت از دنیابرین سوره ملک رو بخونین این سوره هنگام مرگ بصورت یه شفاعت کننده ب عزراییل میرسونن ک این ادم انیس من توی دنیابوده پس انیس اون باش.

اگه میخواین جسدتون بوی خوش وگلاب بده وتاچندسال یعنی دیدترز همه متلاشی وپوسیده بشه حتمااااااا غسل جمعه رو انجام بدین فقط 5مین کارشه غذا وموی بلندوگریه بچه رو بهونه نکنین اینادستگیرتون نیستن اون دنیا.

ذکر صلوات رو اونقدرثواب براش نوشتن ک اگه درختاقلم بشن ودریاها مرکب بازم کم میاد.

واینکه سوره یس 

مثل نگهبانی میمونه که شمارو تادر بهشت همراهی میکنه یعنی ازهرررررر چی ک بگین شماروتوی دودنیامحافظت میکنه.

یکیم اموات ک از دیشب تاامروزصبح چشم انتظار شمابودن وباگریه وزاری ک شمانمیبینین ازتون التماس میکردن براشون خیرات بفرستین.

نون خرده های ته سفره رو بریزین توباغچه وبگین ثوابش برسه ب اموات تااین نونا خورده بشه داره براشون فرستاده میشه.

یاالان ک خواستین براخانواده نهاربپذین بگین خیرات اموات بهشون میرسه.

میبینین به سرتون زده توکامنتا مزه بپرونین یاهرچی رسید بگین اصلا تایپ نکرده خارج بشین وفراموش کنین.

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مرسی😍😍😍از این مطالب بازم بذار٬من از این جور مطالب خوشم میاد..

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»

خیلی ممنون ،دست گلت دردنکنه برای این راهنمایی بسیارسودمند،شخصا ازت متشکرم ،خداخیرت بده

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
چه فرقی میکنه بعد من جسدم چه بویی بده؟🤭🤭🤭

براتون خیرات نوشته میشه.

این بوی خوب  مسلمااز کارای خوبتونه.

شنیدین حتما فلانی رو ک غسل کردن انگار باگلاب شستنش ک اینقدخوشبوبود.

ماها جسممون پرزگناهه.اونایی ک خدایین از مزار ک رد میشن ازهرقبری ی صدا ی بویی میشنون.

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
حرف منو زدی ..و اینکه بالاخره میپوسه.. 

روزقیامت دوست دارین با ی لباس تمیزو خوشبو وپرافتخار اونجاباشین یا شکل این ادمایی ک توماجرامیخونیم یاتوخواب میبینیم ک صورت پرمو ولباس پاره وهیبت وحشتناک.

حسم بله هزارتیکه میشه ک روح هم وحشت میکنه از دیدن خودش ولی این کارا اول روحو میسازن وبعد جسمو نگه میدارن از حوادثی ک توی قبراتفاق میفته

دیشب ما عروسی بودیم زنو مرد قاطی و سرباز می رقصیدن اخرش دعوا شد صلوات می فرستیدن😂 

😂😂😂😂😂😂

حالا اينكارام خوبه ولي  مي بخور منبر بسوزان مردم ازاري نكن بنظرم همين كه با زبان و اعمالمون م ...

حتمااااااا حرفتونو خ قبول دارم.

ولی روز حسرت رو ک بارهاشنیدین.

اونجاحتی صالحان درگاه خدام حسرت میخورن ک چرا بیشترزین عبادت ونیکی نکردن.

ماحرفمون اینه بیایین اینکارای 5دقیقه ای رو هم انجام بدیم ک ی حسرتمون کمتربشه اونروز

2706