2726

بخدا دیگه ناتوان شدم. همش با گریه بیدار میشم. دیگه جونی تو تنم نمونده.

دیشبم خواب دیدم رفتیم دم در دختر همسایه که بهش بگیم اذیت و مزاحمت ایجاد نکن بعد دختره بدون شلوار اومده دم در. بعد شوهرم جلوی چشمم بهش تجاوز کرد.

دارم دیوونه میشم به قرآن.

منم دیشب خواب دیدم ولی دیگه نه در این حد جلو چشمم تجاوز کنه. حالم داغونه میدونم فقط خواب بوده ولی شوهرم و نگاه میکنم ازش بدم میاد

به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تقصیر این نی نی سایه لنتیه

هیچ یک از شرایطی که در زندگی با آن روبرو می شوید تصادفی نیست!🪄هر موقعیت با هدفِ سوق دادنِ شما به سطحِ بالاتری از آگاهی ایجاد می شود🧞‍♀️💙
2728
ازبس تاپیک خیانت میخونیم رومون تاثیر گذاشته من خودمم میبینم اکثرا حتی تو بیداریم دیونه شدم فقط شک فق ...

چکار کنم آخه؟ داره روی روال زندگیم تاثیر می‌ذاره. نمی‌دونم به خوایم توجه کنم یا نکنم. میترسم این خواب یه نشونه باشه.

از طرفی هم بعد از ۵ سال زندگی سخت و پر فراز و نشیب شوهرم تازه داره به خودش میاد و باهام خوب شده.

منم دیشب خواب دیدم ولی دیگه نه در این حد جلو چشمم تجاوز کنه. حالم داغونه میدونم فقط خواب بوده ولی شو ...

قبلاً یبار خواب دیده بودم خودش بهم میگه با همکارم رابطه داشتم. بخدا منم حس تورو دارم. از شوهرم داره بدم میاد

منم دیشب خواب دیدم ولی دیگه نه در این حد جلو چشمم تجاوز کنه. حالم داغونه میدونم فقط خواب بوده ولی شو ...

منم😂😂😂

وای چ نی نی سایتی شده

الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
چکار کنم آخه؟ داره روی روال زندگیم تاثیر می‌ذاره. نمی‌دونم به خوایم توجه کنم یا نکنم. میترسم این خوا ...

بخدا فققققط از نی نی سایته

چطوره ک هممون از این خوابا میبینیم

شوهر من از گل پاک تره ولی این خوابو دیدم

الانم میبینمش یجوری میشم😂😂😂

الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
2706