1600
1609

سلام

بچه‌ها ما زندگیمون رو از صفر شروع کردیم

سالها طول کشید تا کنار هم زندگیمون رو از اب دراوردیم

من خیلی وقت نیس که فارغ التحصیل شدم و کار میکنم

اما همسرم از همون اول با جدیت کار کرده

چند سال طول کشید تا کارش رو غلطک افتاد و به روتین رسید

الان خدا رو شکر راضیم از شرایط کاری هردومون

اما یه وقت هایی بخاطر حجم کاری زیادمون، مخصوصا حجم کاری خیلییییی زیاد همسرم، غصه میخورم

هر روز صبح میره سرکارش، بعداز ظهر میاد دو ساعت استراحت میکنه، باز میره سرکار و حدودا ساعت هشت برمیگرده

وقتی هم میاد خونه اکثرا سرش تو کتاب و پرونده‌اس

مدااااام تلفنش زنگ میخوره، حتی وقتی مهمونی و مسافرت باشیم، تلفنش انقدر زنگ میخوره که احساس میکنم همچنان سرکاره، یه کافه باهم میریم، دو کلام مبخوام باهاش حرف بزنم، چند بار اون تلفن اعصاب خردکنش زنگ میخوره

زمان تفریحمون هم خیلی کمه

کارش هم پر استرسه، خیلی وقت ها نگرانش میشم

نمیدونم چیکار باید بکنم وچه جوری اوضاع رو مدیریت کنم

شما تجربه مشابه نداشتین؟

یه وقت هایی دلم برای سالهای قبل تنگ میشه، درسته کارمون مثل امروز رونق نداشت، اما خیلی بیشتر از الان باهم وقت میگذروندیم

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

1522

منم مثل شمام شوهرم دوتا کار داره همش سر کاره همش شیف میشه خیلی شبا خونه نیست..حالا شما خودت شاغلی سرگرمی من شاغل نیستم با یه بچه کوچیک دارم افسردگی میگیرم الان تقریبا شش روزه شوهرمو ندیدم

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی دخترم..
1432

شوهر من حجم کاریش زیاده صبح ۶میره تا ۳

باز ۶بعدظعر میره تا ۹ و۱۰

تابستون ک ب بدبختی میبینمش سرش شلوغه کاسبه نزدیک حرم امام رضا حتی جمعه ها هم سرکاره

یکم زندگی سخته با این حجم کاری ولی خداروشکر فکرت بابت بیپولی ازاد تره

زنی که خرج داره ارج داره                                             بله😚
ای کاش شوهر منم انقدر کار کنه پول دربیاره من از این بی پولی بدبختی نحات پیدا کنم 
گروه آبی :وزن اول 80 وزن دوم77وزن سوم75،900هدف اول 75هدف دوم ونهایی 70من میتونم مطمئنم عید هرچی دوست دارم بپوشم تاپیک بامدادخمارممنونم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
منم مثل شمام شوهرم دوتا کار داره همش سر کاره همش شیف میشه خیلی شبا خونه نیست..حالا شما خودت شاغلی سر ...

منم به بچه فکر میکنم با این اوضاع میترسم

چون خانواده‌ام هم اینجا زندگی نمیکنن و دست تنهام

خدا هم به شما هم به همسرتون سلامتی بده، خیلی شرایط سختی

من الان چند ماهه یه سفر سه چهار روزه نتونستم برم

دلم لک زده بخدا

استارتر ببخشید این را میگم ولی احساس میکنم بیشتر از اینکه تلفن همسرت روی اعصابت باشه ، خود شما و ناراحتیت روی اعصاب شوهرت بیشتر هستسد .بنده خدا شوهرت برای شما میره سرکار .میتونست تو خونه بمونه استراحت کنه شما باید شارژش کنی نه اینکه ناراحتش کنی .قدرش را بدون و بذار وقتی خونه هست همه جوره راحت و ریلکس باشه و بش خوش بگذره میتونی مسیولیت کل کارهای خانه و بچه را به عهده بگیری تا حداقل یه باری از دوش شوهرت برداری .هرچند شوهرت اگه دست خودش هست نباید خیلی زیاد کار کنه و تعادل چیز خوبیه ولی به نظرم این ساعات کاری خیلی هم طولانی نیست .خیلی ها اینجوری میرن سرکار .مثل کاسب ها 

1523
شوهر من حجم کاریش زیاده صبح ۶میره تا ۳ باز ۶بعدظعر میره تا ۹ و۱۰ تابستون ک ب بدبختی میبینمش سرش شل ...

من خیلی سختمه😭

وابستگیم هم به همسرم زیاده، تنها هرجایی میرم بهم خوش نمیگذره، تابستون همسرم نتونست بیاد، خودم تنهایی چند روز رفتم خونه مامانم، اصلاااااا بهم خوش نگذشت

نمیتونم با دلخوشی به خودم و زندگیم برسم، انگار یه چیزی همیشه کمه

1578