2726
عنوان

سوال مهم انقباضات زایمان

139 بازدید | 21 پست

بچه ها میشه ادم ساعاتی از روز انقباض منظم داشته باشه و ساعاتی نه من میشه در روز گاهی هیچ دردی ندارم ولی بعضی مواقع انقباض منظم دارم شنیدم کسایی که پسر باردارن اینجوری میشن و کم کم دردا شروع میشه تا روز زایمان 

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

نه من تا چن ساعت قبل از زایمانم هیچ دردی نداشتم از ساعت ۹ شروع شد کم کم و با ریتم ،ساعت ۲ پسرم بدنیا اومد

احتمالا این دردای شما کاذب باشه درد زایمان نیس

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه من تا چن ساعت قبل از زایمانم هیچ دردی نداشتم از ساعت ۹ شروع شد کم کم و با ریتم ،ساعت ۲ پسرم بدنیا ...

ولی منظمه الان دوسه روز اینجوریم

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

منظم يعني نيم ساعت يبار درد بگيره

بعد بشه يه ربع يبار

بعد ده دقيقه يبار

اون پشت هم باشه طي دو سه ساعت

اين درد زايمانه

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
ولی منظمه الان دوسه روز اینجوریم

درد زایمان تموم نمیشه بلکه فاصلش کم میشه مثلا اول ۵ دیقه یباره بعدش میشه سه دیقه بعدش یه دیقه آخراش دیگه مداوم میشه و چن ثانیه یبار انقباض میاد که دردش بیشتره

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟
انقباض که برای همه هستش دختر و‌پسر نداره، اگه دردت درد زایمان بشه دیگه آروم نمیشه و هی به دستش اضافه ...

پس چرا من گاهی انقباض دارم  اونم منظم هر ده دقیقه یبار ولی گاهی کم میشه یا محو میشه

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
معاينه شدي؟ دهانه رحمت باز شده؟

سی و هست بسته بودم ولی اونموقع اینجور درد نداشتم چند روزه اینطوری شدم بین درد ها داغ میشه بدنم گر میگیرم

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
2706