1676
1605

کاشت ناخن تو حالت عادی هم مضره خیلی چه برسه بارداری

من تصمیم گرفتم اینجا با همه مهربون باشم، هیچوقت با کسی بد صحبت نکنم، کسی رو قضاوت نکنم، توهین نکنم، مسخره نکنم، دل نشکنم و تا میتونم راهنمایی درست و انرژی مثبت بدم...حتی اگه کسی باهام بد صحبت کرد😊برای بهتر شدن اوضاع از خودمون شروع کنیم....حتی شده با ی قدم کوچیک❤

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
کاشت ناخن تو حالت عادی هم مضره خیلی چه برسه بارداری

من هرچی سرچ میکنم نوشته چیزی اثبات نشده در موردش ... لاک هم نمیزنم کلا دست و پام خیلی بی رنگ و رو شده نه که قبلا همیشه کاشت داشتم میگم اگه اشکالی نداره بزنم چون دیدم خانمایی که ماه ۸.۹ میان میزنن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته های کوچولوی من ...
من هرچی سرچ میکنم نوشته چیزی اثبات نشده در موردش ... لاک هم نمیزنم کلا دست و پام خیلی بی رنگ و رو شد ...

چی بگم....من بودم ریسک نمیکردم....تاخن خیلی چیز چشمگیر و مشخصی نیست....کلی مواد شیمیایی فوق العاده سمی داره مگه ندیدی خیلی از ناخنکارا بعد از ی مدتی مشکل ریه میگیرن میذارنش کنار

من تصمیم گرفتم اینجا با همه مهربون باشم، هیچوقت با کسی بد صحبت نکنم، کسی رو قضاوت نکنم، توهین نکنم، مسخره نکنم، دل نشکنم و تا میتونم راهنمایی درست و انرژی مثبت بدم...حتی اگه کسی باهام بد صحبت کرد😊برای بهتر شدن اوضاع از خودمون شروع کنیم....حتی شده با ی قدم کوچیک❤
اوهوم  حالا صبر میکنم پس

بهترین کارو میکنی❤

1665