2703
2553
عنوان

چرا دخترم شیر نمیخوره

193 بازدید | 33 پست

قبلنا کوچک بود ۳ تا ۴ سی سی به راحتی میخورد الان ۲ یی سی و به زور مبخوره ده ماه و نبمشه تپل بود داره لاغر میشه این ماه ورن که اضدفه نکرده هیچ وزنم کم کرده نسبت به ۹ ماهگیش... به نظرتون چه کار کنم؟؟؟؟

کلا رفت تو ده ماه زیرو رو شد هم از نظر شیرخوردن و غذا خوردن هم بداخلاق و عصبی شده .... فکر نکنم دندون باشه اخه چندتا دراورده دوتا پایین داشت یعنی بغلی های اون دوتا بخواد در بیاد سخته؟؟؟ خب چه ربطی به شیر خوردن داره تا حالا ۶ تا دندون دراورده ولی شیرشو هم میخورد الان نمیخوره 

برس،متخصص اطفال 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

عزیزم دختر من سه ماهشه اینطوری شده چند روز پیش بردمش پیش دکترش گفت طبیعی هست اخلاقش داره عوض میشه کاریش نداشته باش خودش خوب میشه اصلا خانم کوچولوی من رژیم لاغری گرفته شدید 

مگه غذای کمکی بهش نمیدی؟اگه خوب غذا بخوره شیر را کمتر میخوره.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
عزیزم دختر من سه ماهشه اینطوری شده چند روز پیش بردمش پیش دکترش گفت طبیعی هست اخلاقش داره عوض میشه کا ...

عجب داستان دارن این بچه هااااا 

دختر منم اخلاقش عوض شده همش جیغ میزنه 

یعنی مشکلی پیدا کرده  شنبنه قراره ببرمش

ببین اینکه کم کرده یه کم خطرناکه من بودم میبردم دکتر چون دندون دراوردن دلیل اخره وللی از طرفیم الان غذای کمکیش باید شروع شده باشه و وزنگیریش با این غذاست نه شیر 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

با چی بهش شیر میدی که اندازه اش را میدونی؟

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
2706