2726

سلام خانم ها زیر گردن نوزادم با اینکه یه روز در میون حمام میبرم و حواسم هست که شیر نریزه ولی کثیف میشه و بوی بد میده گاهی وقتها با رو غن بچه و پنبه تمیز میکنم ولی قرمز میشه میترسم زیاد دستکاری کنم کار دستم بده برای شما هم اتفاق افتاده چیکار کردید نوزادم دوماهه ست

دستمال مرطوب بکش آروم

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

باشیرخودت بریز روش. باپودر دستمال مرطوب اینا فقط تمیز میشه ولی شیرتو بریر پاک کن هم تمیز میشه هم قرمزی اش خوب میشه

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن

عزیزم طبیعیه، اگه خیلی کوچیکه پودر و اینا نزن زیاد پوستش حساسه یموقع اذیت میشه بالاخره شیمیایی هستن اینا، روزی دوبار با دستمال پنبه ای نمدار شده با آب گرم خیلی آروم تمیزش کن و محکم نکش که اذیت نشه

پودبچه رو تازیر۳سال نباید واسه بچه استفاده کرد حواست باشه استارتر.حتی روشم نوشته شده....

بچه ی منم خیلی استفراغ میکنه و میره زیرگلوش چون ریفلاکسیه

هرروز با دست خیس بکش زیرگلوش بعد با پارچه نخی نرمی خشکش کن.نذاری خیس بمونه ک بدترمیشه.همین

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨