2703
2553

سلام دوستان

من و شوهرم یه زمین خریدیم قرار شد که به اسم من باشه حالا امروز شوهرم غروب اومد خونه گفت که زمین رو خریدم شنبه شناسنامه و کارت ملیت رو میبرم که سند رو به نامت بزنم حالا خودش زمین رو با فروشنده معامله کرده بود یه مبایعه نامه هم بینشون نوشته بودن یعنی بین شوهرم و فروشنده 

حالا سوالم اینه که مبایعه نامه که بین اوناست چجوریه که بعدا سند رو به اسم من میدن ؟حتی تو مبایعه نامه هم امضا و مهر شوهرم هست هم فروشنده تو مبایعه نامه خریدار اسم شوهرم نوشته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

عزیزم تاپیکتو اتفاقی دیدم نمیدونم زمین و خریدید یا نه ولی شوهرم دقیقا همچین کلاهی سر من گذاشت سند ارزشی نداره مهم اینه پول از حساب کی به حساب فروشنده رفته ؟؟ اگه شوهرت پول رو ریخته از حساب خودش برا فروشنده میتونه بعدا ادعا بزاره رو زمین یا بگه هبه کردم سند زده به اسم شما و زمین و ازت پس بگیره حواست باشه سرت کلاه نزاره

خداوند را در هر وقت متبارک خواهم گفت ...تسبیح او همیشه بر زبان من خواهد بود ....جان من در خداوند فخر خواهد کرد ....مزامیر ۳۴
2714
عزیزم تاپیکتو اتفاقی دیدم نمیدونم زمین و خریدید یا نه ولی شوهرم دقیقا همچین کلاهی سر من گذاشت سند ار ...

اره خریدیم و سند هم به اسم خودم هستش

ولی شوهرم چک داده و فروشنده چک رو از حساب شوهرم برداشت کرده البته منم پول رو از حسابم به حساب شوهرم قبل برداشت چک واریز کردم یعنی مشکلی هست؟

عزیزم میشه بگی شوهرت چجوری سرت کلاه گذاشت؟البته اگه دوست داشتی بگو

اره خریدیم و سند هم به اسم خودم هستش ولی شوهرم چک داده و فروشنده چک رو از حساب شوهرم برداشت کرده ال ...

دوست عزیز من هم مثل شما کلی پس انداز داشتم قرار شد یه مللک بخریم من گفتم جدا با پول خودم یه خونه کوچیک میخرم شوهرم گفت بیا پول منم میزارم روش یه خونه  بزرگ بخریم منم گول خوردم پولامو همه ریخت رو حساب خودش و باهاش خونه رو خریدیم ولی اون پول رو ریخت به حساب فروشنده ولی سند به اسم منه ...خلاصه بعد سه چهار سال یه سری مشکلات تو زندگی پیش اومد نزدیک بود طلاق بگیریم منم پشتم به خونه گرم بود نگو اقا کلک زده گفت شکایت میکنم خونه رو پس میگیرم خودم پولشو پرداخت کردم ....من فکر کردم الکی میگه رفتم چهار پنج تا و کیل پرسیدم اونا هم همه تایید کردند 

خداوند را در هر وقت متبارک خواهم گفت ...تسبیح او همیشه بر زبان من خواهد بود ....جان من در خداوند فخر خواهد کرد ....مزامیر ۳۴

میتونه شکایت بزاره رو ملک بگه خونه رو با پول خودم خریدم اینم پرینتش که ریخته به حساب فروشنده دادگاه محکومم میکنه باید پولشو نرخ روز محاسبه کنم و بهش پس بدم وگرنه خونه توقیف میشه 

فقط ببین یه راه داری شوهرتو حساس نکن بزار یه دو سال دیگه ابا که از اسیاب افتاد یواش زمین و بفروش و باهاش زمین یا ماشینی چیزی دیگه به نام خودت و از حساب خودت بخر منم نمیدونستم همچین کلاهی رفت سرم شوهرم با وکیل مشورت کرده بود اونا این روش و یادش دادن اینجوری کلاه گذاشت سرم کلا به مرد جماعت نباید اطمینان کرد کی میدونه تو اینده چی پیش میاد ...

دوست عزیز من هم مثل شما کلی پس انداز داشتم قرار شد یه مللک بخریم من گفتم جدا با پول خودم یه خونه کوچ ...

ای واییی 

یعنی چون شوهرم چک داده میتونه ادعا کنه که زمین مال خودشه؟

شما آخرش چی شد برگشتین پیش همسرتون?

فقط ببین یه راه داری شوهرتو حساس نکن بزار یه دو سال دیگه ابا که از اسیاب افتاد یواش زمین و بفروش و ب ...

اره همین کارو میکنم

من واقعا نمیدونستم ممنون که بهم گفتی

من و شوهرم با هم خوبین فقط بعضی وقتا دعوا میکنیم و اعصابم و خورد میکنه

ای واییی  یعنی چون شوهرم چک داده میتونه ادعا کنه که زمین مال خودشه؟ شما آخرش چی شد برگشتین پی ...

بله که میتونه ادعا کنه ..... بله من دیگه دستم خالی بود مجبور شدم کوتاه بیام البته من شوهرم مشکل شدیدی نداره مثلا بگم خیانت کرده یا معتاد باشه مشکل اصلیش خانوادشه که تحت کنترلش میگیرن و تیغش میزنن دیگه مجبورم فعلا کوتاه بیام تا یه فکری بکنم بلکه دست از بچه نه نه بودن برداشت ولی جدای از شوهر چه ادم پیش پدر مادر باشه چه بی شوهر چه با شوهر زن باید یه پشتوانه و پس انداز داشته باشه که دلش نلرزه دور از جون شوهرامون اگه بمیرن هم پدر مادراشون از خونه و املاکشون سهم میبرن ادم باید حساب همه چی و بکشه پس فردا خدایی نکرده از خونه حودمونم نندازنمون بیرون 

2706