1608
1609

دوستان من برا نامزدم میخوام تابلو سیاه قلم بکشم

چهره خودشو نمیخوام بکشم

بم گف ی چیز خاص بکش

کسی عکسی ایده ای چیزی داره؟؟؟

کاربر جدید نیستم😒به ناحق تعلیق شدم...😒 یک روز انتقاممو از کسایی که الکی گزارش میزنن میگیرم...😒😂

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1613

من بودم شب مهتابی میکشیدم توی ساحل دریا که زن و شوهری پشتشون به تصویر و روشون به دریا باشه

زن سرشو رو شونه مرد گذاشته باشه و مرد دستش رو دور بازو زن گرفته باشه

رمانتیک و زیبا 😍😉

red_carpet_mezon@ خانمها به کانالم سر بزنین لباسهای شیک و خاص دارم که کمتر دیدین. مطمئن باشین پشیمون نمیشین😉
1615

من یه مدل واسه همسرم کشسدم به درخواست خودش خیلی دوست داشت

با مداد سفید روی فابریانو مشکی یه طرح شیر زدم

بذار الان میفرستمش

💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚
اتفاقا عاشق ماشین هم هست اره ایده خوبیه مرسی❤

خودم واسه تولد داداشم ماکت فلزی ماشین مورد علاقشو میخرم 

ماشین خودش چیز دیگه س ولی عاشق پژو پارسه میخوام اونو بخرم براش 

گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب🖤گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز 🖤 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند🖤 توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز...      
من بودم شب مهتابی میکشیدم توی ساحل دریا که زن و شوهری پشتشون به تصویر و روشون به دریا باشه زن سرشو ...

اره خیلی رمانتیکه

ممنون از نظرت😍

کاربر جدید نیستم😒به ناحق تعلیق شدم...😒 یک روز انتقاممو از کسایی که الکی گزارش میزنن میگیرم...😒😂
من یه مدل واسه همسرم کشسدم به درخواست خودش خیلی دوست داشت با مداد سفید روی فابریانو مشکی یه طرح شیر ...

حتما بفرست😍

1601
باحاله مرسی😍❤

تو یه نمای جذاب بکش

مثلا در حال شتاب تو جاده ی رویایی

گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب🖤گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز 🖤 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند🖤 توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز...      
خودم واسه تولد داداشم ماکت فلزی ماشین مورد علاقشو میخرم  ماشین خودش چیز دیگه س ولی عاشق پژو پا ...

چقد هزینش میشه؟؟

چ اندازه ای درست میکنی؟؟

تو یه نمای جذاب بکش مثلا در حال شتاب تو جاده ی رویایی

اره باید بگردم ی عکس مکان خوب پیدا کنم ایده بگیرم

1614