2733
2734
عنوان

از دست خانوادم

190 بازدید | 16 پست

دلم خیلی گرفته...

نامزدم(پسرعموم)چون کار نداره بهش مامانم و خواهرم احترام نمیذارن قربونش بشم هیچ عیبی نداره فقط هفته ای یبار قلیون میکشه

روزی هزار بار به بدترین نحو  میزنین تو سرم خوردم میکنن بهش توهین میکنن انگار تیر میزنن تو قلبم... نمیدونم چرا منو دوست ندارن ولی اون خیلی پاکه.. دلیلی نداره از اونم بدشون بیاد‌..تازه مذهبین بقول خودشون به من میگن کثیف...چطور این دوران عقد و نامزدیو بگذرونم..پیرم کردن

قربون شما۰
منم مثه توام اره خیلی سخته خانوادت از عشقت متنفر باشن و بش توهیین کنن. خانوادم نامزدمو دوس ندارن و ا ...

منو مامانم از بچگی دوست نداشت همه میدونن حالا نامزدم یکی یدونس همه دوسش داشتن وقتی میبینه اینطوریه وضعمون خیلی براش سخته همش نگرانی همش ترس همش استرس زهرمارم کردن

قربون شما۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مثه توام اره خیلی سخته خانوادت از عشقت متنفر باشن و بش توهیین کنن. خانوادم نامزدمو دوس ندارن و ا ...

پس چرا قبولش کردن؟

بیش از 1146 است...کسی منتظر 313 مرد است...و زمان همچنان در گذر است...آه...مرد شدن چقدر زمان میخواهد
2731
منو مامانم از بچگی دوست نداشت همه میدونن حالا نامزدم یکی یدونس همه دوسش داشتن وقتی میبینه اینطوریه و ...

من یه خواهر بزرگ تر دارم ک مامانم خواهرمو و نامزد خواهزمو بیشتر از من و نامزدم دوس داره. و تفاوت قائل میشه و این عذابم میده

هنو قبولش نکردن کامل. دوس بودیم باهم. هنو موفق نشدیم ازدواج کنیم. در تلاشیم راضی کنیم خانواده هارو

من مامانم قبل نامزدیم خیییلی خوب بود هم با من هن با نامزدم... بعد نامزدی اینطور شدن... فکر کنم فقط میخواست منو بده برع بعد شکنجم بده

قربون شما۰
2738

[QUOTE=113620711]چرا اینقدر منی 🤣🤣🤣[/QUO

جالب اینه ک وقتی ب مامانم میگم تو منو دوس نداری و خواهرمو بیشتر دوس داری خودشو میزنه ب گریه و غربت بازی ک نه اینا فکر تویه. تو منو دوس نداری نه من!!

من ک عشقمو بیشتر از خانوادم دوس دارم و دیگه انقد جلوشون وایستام جرات نمیکنن جلو خودم توهیین کنن. پشت ...

منم رهاشون کردم هزار بار بخشیدمشون پشتشون در اومدم ولی بازم رفتارای عجیب و غریبشون وقتی من لبخند میزدم ناراخت میشن باور میکنی؟؟؟ دیگه منم سرد شدم اجیم بچش داشت میوفتاد به دلم نبود یه لیولن اب بدم دستش

قربون شما۰
منم رهاشون کردم هزار بار بخشیدمشون پشتشون در اومدم ولی بازم رفتارای عجیب و غریبشون وقتی من لبخند میز ...

اره ک باور میکنم . ولی نمیدونم چرا بقیع باور نمیکنن. 

میگن مگه میشه مادر آدم دوست نداشته باشه یا تبعیض قائل بشع؟؟؟

2706