2737
2734

من عاشق کارای جذاب بچگونه ام همش تو دلم میگم خدایا چطور به ذهن فسقلیشون میرسه 

😅😅😅😅😅

مثلا امروز یه پسر کوچولو دیدم تازه به راه افتاده بود تا مامانه گذاشتش زمین عین عروسک کوکیا ذوق میکرد و راه میرفت😅😅😅😅

بیایید از اون چیزایی ک کلی کیف میکنید..

یااخلاقای خوبی ک دارن😍😍😍😍 تعریف کنید خوش باشیم..

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم امروز یه دختر بچه دیدم موهاش مثل عروسک بود طلایی و خوشگل تا نگاش کردم بهش لبخند زدم اونم یه لبخند خوشگل تحویل داد 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2738

بچه خواهر شوهرم سه سالش بود سرش خورد محکم به میز من گفتم وااای الان با گریه زاری میاد بیرون

سرش رو از زیر رو میزی میز اورد بیرون انگشتش رو گذاشت رو دماغش به من گفت هییییس ،هیچی نشد😂😂😂😂

یه جوری شده که میترسم امضا های نینی سایت رو باز کنم بخونم مجبور بشم ختم صلوات بردارم😅

دخترمن تازه راه میره دقیقا مث پنگوئن ها راه میره😂😂

جای مورد علاقشم کشو ها ست میره لباسارو درمیاره بعد خودش تو کشو میشینه

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

عروسی عموم بود 

من ۴سالم بود اون موقع 

یه ببعی 🐑توی حیاط بود که وقتی عروس داماد اومد قربونی کنن 

مادر بزرگم فلفل قرمز خشک کرده بود گذاشته بود توی یه سینی بزرگ پشت باغچه ی خونه قایم کرده بود که بچه ها سمتش نرن 

من گفتم ببعی بیچاره گرسنه ست برم بهش غذا بدم 

هیچ دیگه یه سینی فلفل کردم توی حلق بیچاره 

وااای صداش هنوز تو گوشمه 😂آتیشی شده بود 

باور کن سر پل صراط میاد یقمو میگیره

2706