2737
2734
عنوان

خانوما به دادم برسید😭

162 بازدید | 14 پست

رفته بودیم یه مهمونی خیلی شلوغ، بعد من باردارم یه جا برام باز کردن کنار یه خانومی که به خوندن ورد و جادو و طلسم معروفه، بعد دشمن مادر شوهرمه، از اول تا آخر هی دستشو می ذاشت رو پای من، بعد انگار  که تمرکز کنه به رو به رو خیره میشد، خیلی شلوغ بود دیر تونستم فرار کنم، حالم خیلی بده مادر شوهرم همیشه میگفت چیزی بهت داد نخور یه تیکه میوه هم بهم داد مجبور شدم بخورم، خیلی خجالتیم، کمکم کنید حالا چکار کنم

💗ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ترسیدم ناراحت بشه اگه نگیرم، چون از همه طرد شدست

مثبت فکر کن شاید چون دلشو نشکوندی اصلا واست دعا کرده باشه

😶😶😶😶

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2738

هيچ اتفاقي برات نميفته ان شاالله به خودت تلقين نكن قرار نيست چيزي بشه برا ارامش خودت چهار قل ويازده بار ايت الكرسي بخون 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

وقتی میدونستی اینطوری نباید میخوردی

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

توکل کن به اون بالا که هیچ قدرتی بالاتر از اون نیس و این ایه روهمیشه بخون و قال موسی ما جئتم به من السحر ان الله سیبطله ان الله لایحب عمل المفسدین من که بعد نمازام همیشه میخونمش بعلاوه الهی فمن ارادنی بسوء فارد کیده فی نحره ومن الله التوفیق دوستم بخاطر نی نی بخودت استرس وارد نکن هیچی نمیشه کسی بیکار نیس براتون جادو کنه مگه الکیه جادو کردن 

2706