2726
عنوان

کسی بوده نوزادش به لاکتوز شیر مادر حساسیت داشته باشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2959 بازدید | 32 پست
معذرت میخام زرده  و شل و گاهی یه کم سبز قاطیشه گرم میکنم میبندم ولی تغییر نکرده هنوز شله انگار. ...

عزیزم طبیعیه . بچه تا غذا خور نشه شکمش سفت نمیشه . خودت یه روز از صبح بلند شدی تا شب فقط شیر بخور .ببین همینجوری میشی  . روده نوزاد ضعیفه و توان دفع مدفوع سفت رو نداره . تمام کار خدا رو حساب کتابه . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روزی 5شش بار ولی معذرت میخام احساس  میکنم  به کم شل هست شایدم اشتباه میکنم

سلام عزیزم ببخشید میدونم تاپیک خیلی ازش گذشته ولی پسر منم دقیقا مشکل دختر شمارو داره 

شما آخرش چی کار کردید؟ شیر خودتونو قطع کردین؟

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
سلام عزیزم ببخشید میدونم تاپیک خیلی ازش گذشته ولی پسر منم دقیقا مشکل دختر شمارو داره  شما آخرش ...

سلام عزیزم نه قطع نکردم چندتا دکتر بردم که اعتقاد داشتن طبیعیه و شیرخودم  قطع نکنم و تلفیقی شیر خودم و شیر خشک بدم ولی به محض اینکه غذا خور شد خوب شد دیگه بعدش مشکل یبوست داشت

2728
سلام عزیزم نه قطع نکردم چندتا دکتر بردم که اعتقاد داشتن طبیعیه و شیرخودم  قطع نکنم و تلفیقی شیر ...

مرسی عزیزم خدا خیرت بده

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍

بهترین نوع لبنیات شیر بز هست من اینو با تجربه میگم خیلی خیلی ارزش غذایی بالایی داره چون شیر بز بر خلاف تصور عموم طبع معتدل دارد و طبعش سرد نیست و حاوی 96 نوع ویتامین هست و میتونه نیازهای یک انسان بالغ رو کاملا رفع کنه برای نوزادان و سالمندان هم بسیار مفید هست چون هضم خیلی راحتی داره و در بالابردن سیستم ایمی نقش به سزایی داره کافیه فقط به سرچ در مورد فواید شیر بز کنید اون وقت به خواص فوق العاده پی می‌برید دوستان اگر تهران زندگی می‌کنید مزرعه ا هست به نام مروگل چون بزهای فرانسوی دارن تمام فصل‌ها شیر بز دارن و در محیطی کاملا بهداشتی هستن و شیر وشی جلوی شما انجام میدن یک بار امتحان کنید مطمئنم همیشه دنبال شیر بز هستید بخصوص برای دلبندانتان لبنیات بز مروگل رو سرچ کنید آدرس میاد بهترین خصلت شیر و لبنیات بز کم بودن چربی هست که بهترین لبنیات ازشیر بز برای کودکان و سالمندان بسیار مفید هست بخصوص برای مبتلایان به فشار خون

فقط و فقط شیر بز بهترین راه حل و جایگزین داروهای شیمیایی هست  ضد آلرژی هست بخصوص کودکان حساس به پروتوین گاو و لاکتوز و چون حدود 96 درصد مواد معدنی و ویتامین داره برای نوزادان و سالمندان بسیار مفیده فقط کافیه خواص‌ شیر بز رو در گوگل سرچ کنید متوجه میشید بهترین هدیه خداونده خدا رو شکر که من برای بچم نتیجه گرفتم فقط باید از یه جای بهداشتی تهیه کنید مزرعه بز مروگل  رو از گوگل سرچ کنید همه فصل‌ها شیر داره و اینکه من خودم برای لکه های پوستم استفاده کردم واقعا عالیه حتی به‌علت بالا بردن سیستم ایمنی سلول های سرطانی هم از بین میبره

بهترین و موثر ترین درمان و بهتره بگم  بهترین پیشگیری برای بیماری کرونا شیر بز هست چون 96 درصد پروتئین و ویتامین داره و در بالابردن سیستم ایمی نقش بسیار بالایی داره فقط کافیه روزی یک لیوان شیر بز بخورید میتونید خواص شیر بز رو در اینترنت سرچ کنید اما فقط شیر بز رو از یه جای مطمن بخرید لبنیات بز بهترین نوع لبنیات شیر بز هست من اینو با تجربه میگم خیلی خیلی ارزش غذایی بالایی داره چون شیر بز بر خلاف تصور عموم طبع معتدل دارد و طبعش سرد نیست و حاوی 96 نوع ویتامین هست و میتونه نیازهای یک انسان بالغ رو کاملا رفع کنه برای نوزادان و سالمندان هم بسیار مفید هست چون هضم خیلی راحتی داره و در بالابردن سیستم ایمی نقش به سزایی داره کافیه فقط به سرچ در مورد فواید شیر بز کنید اون وقت به خواص فوق العاده پی می‌برید دوستان اگر تهران زندگی می‌کنید مزرعه ا ی هست به نام مروگل چون بزهای فرانسوی دارن تمام فصل‌ها شیر بز دارن و در محیطی کاملا بهداشتی هستن و شیر وشی جلوی شما انجام میدن یک بار امتحان کنید مطمئنم همیشه دنبال شیر بز هستید بخصوص برای دلبندانتان لبنیات بز مروگل رو سرچ کنید آدرس میاد بهترین خصلت شیر و لبنیات بز کم بودن چربی هست که بهترین لبنیات ازشیر بز برای کودکان و سالمندان بسیار مفید هست بخصوص برای مبتلایان به فشار  اگر خواستید مزرعه بز مروگل رو سرچ  کنید آدرس میاد بهترین جا برای تهیه شیر بز رو میاره هم بهداشتی هست هم همه فصل‌های سال شیر بز داره

اگر حساسیت لاکتوز دارد فقط شیر بز گره گشا است فقط و فقط من به نوزاد دو هفته ایم بدلیل حساسیت به پروتئین گاوی دادم  فوق العاده بود مثل یک معجزه  اینقدر سیستم ایمنش نوزادم  زیاد شده  که الان دوسال دارد می تونم بگم فقط دو بار سرما خورده و رشد و وزنش هم نسبت به هم سالاش حدود دو کیلوبیشتر است فوق العاده است ولی فقط باید جایی مطمئن گرفت من یک مزرعه می شناسم بنام مروگل اطراف شهریا مال یک دکتر هست  حتی وقت دوشش میشه  با حضور خودتون شیر دوشیده و تحویل بگیرید در طول سال شیر دارد و خیلی مطمئن هست گوگل سرچ کنید ادرس موجود است

سلام پسر من یک ماه اسهال شدید داشت و  بی قراری و رفلاکس زیاد و مدفوع سبز و شل  داشت تمام متخصص اطفال بردم جواب نگرفتم بردم فوق تخصص گوارش گفت ک حساسیت لاکتوز است و دکتر گفت باید کل شیر خشک ها که معمولا منشاء آنها شیر گاو هست قطع کنید و شیر بز آن هم طبیعی و تاز ه بدون بسته بندی یا  شیر خشک  گلدن گات که بر پایه شیر بُز استفاده کنید که این شیر هم گرون و هم نایب و مزه تلخ داره من  شیر بز  تازه از مزرعه مروگل گرفتم  مناسب و اقتصادی و تاثیر گذار تر از این شیر خشک هم هست. حال دخترم حالش فوق العاده خوب است و رشد و وزن عالی و بالاتر از نرمال آنهم بخاطر معجزه شیر بز است شیر بز علاوه که بدون الرژی ، است بخاطر داشتن پروتئین ، املاح گسترده و آنزیمهای مشابه شیر مادر ( حدود 96 درصد مشابهت ) به وزنگیری و رشد نوزادم هم کمک زیادی کرد البته من شیر از مزرعه شیر بز مروگل دکتر مهبودی در شهریار گرفتم بسیار معتبر است و حتی با حضور خودم شیر دوشش می کردند . انشالله خدا حفظشون کنه شما می تونید در گوگل مزرعه مروگل جستجو اطلاعات کامل هست.

سلام پسر من یک ماه اسهال شدید داشت و  بی قراری و رفلاکس زیاد و مدفوع سبز و شل  داشت تمام متخصص اطفال بردم جواب نگرفتم بردم فوق تخصص گوارش گفت ک حساسیت لاکتوز است و دکتر گفت باید کل شیر خشک ها که معمولا منشاء آنها شیر گاو هست قطع کنید و شیر بز آن هم طبیعی و تاز ه بدون بسته بندی یا  شیر خشک  گلدن گات که بر پایه شیر بُز استفاده کنید که این شیر هم گرون و هم نایب و مزه تلخ داره من  شیر بز  تازه از مزرعه مروگل گرفتم  مناسب و اقتصادی و تاثیر گذار تر از این شیر خشک هم هست. حال دخترم حالش فوق العاده خوب است و رشد و وزن عالی و بالاتر از نرمال آنهم بخاطر معجزه شیر بز است شیر بز علاوه که بدون الرژی ، است بخاطر داشتن پروتئین ، املاح گسترده و آنزیمهای مشابه شیر مادر ( حدود 96 درصد مشابهت ) به وزنگیری و رشد نوزادم هم کمک زیادی کرد البته من شیر از مزرعه شیر بز مروگل دکتر مهبودی در شهریار گرفتم بسیار معتبر است و حتی با حضور خودم شیر دوشش می کردند . انشالله خدا حفظشون کنه شما می تونید در گوگل مزرعه مروگل جستجو اطلاعات کامل هست

بهترین جایگزین شیر مادر برای نوزاد شیر بز هست دکتر میگفت تنها شیری که خواص شیر مادر رو داره فقط شیر بز هست علاوه بر شباهتش به شیر مادر حدود 96 درصد املاح و پروتین و مواد معدنی داره شیر بز ضد آلرژی هم هست برای بچه هایی که به شیر گاو آلرژی دارن بهترین جایگزینه علاوه بر این موارد برای بچه های کم وزن و بدغذا هم خیلی مفیده حتی میشه شیر بز رو از بدو تولد جایگزین شیر مادر کرد همان طور که در زمان قدیم هم شیر بز رو جایگزین شیر مادر میکردن برای بچه هایی که بی مادر بودن من که خیلی راضی هستم اگر تهران هستید میتونید شیر لبنیات بز مروگل رو سرچ کنید تو گوگل تا بهترین جایگزین شیر مادر رو پیدا کنید

سلام مامانای گل..دخترم رو پیش دکتر موحدی بردم  و تشخیص عدم تحمل لاکتوز داد دخترم دیگه سینه خودم رو نمیگیره  من به دخترم  شیر خشک ایزومیل ولی بهش میدم یبوست میگیره و خوب هم نمی خورد . بعد رفتم پیش دکتر سیاری  توصیه به شیر بز کرد و گفت این شیر برای  نوزادان و کوکان با عدم تحمل لاکتوز  خیلی عالی است و علاوه بر این برای رشد و وزن هم عالی است . من مدتی هست می دهم خیلی خیلی راضی هستم گفتم که این اتفاق خوب با  شما هم به اشتراک بگذارم چون ممکنه بعضی ها هم این مشکل داشته باشند ولی نکته ای که هست  شیر بز  باید طبیعی و تاز ه بدون بسته بندی از مزرعه نه فروشگاه بگیرید چون چربیش کم است و اگر می بیند در فروشگاه موجود است برای خراب نشدنش حتما جوش شیرین یا نمک اضافه می کنند که برای معده بچه خطرناک است. البته من شیر از مزرعه شیر بز مروگل  مربوط به یک  دکتر  در شهریار گرفتم بسیار معتبر است و حتی با حضور خودم شیر دوشش می کنند . انشالله خدا حفظشون کنه  شما می تونید در گوگل مزرعه مروگل جستجو اطلاعات کامل هست.

بهترین و موثر ترین درمان و بهتره بگم  بهترین پیشگیری برای بیماری کرونا شیر بز هست چون 96 درصد پروتئین و ویتامین داره و در بالابردن سیستم ایمی نقش بسیار بالایی داره فقط کافیه روزی یک لیوان شیر بز بخورید میتونید خواص شیر بز رو در اینترنت سرچ کنید اما فقط شیر بز رو از یه جای مطمن بخرید لبنیات بز بهترین نوع لبنیات شیر بز هست من اینو با تجربه میگم خیلی خیلی ارزش غذایی بالایی داره چون شیر بز بر خلاف تصور عموم طبع معتدل دارد و طبعش سرد نیست و حاوی 96 نوع ویتامین هست و میتونه نیازهای یک انسان بالغ رو کاملا رفع کنه برای نوزادان و سالمندان هم بسیار مفید هست چون هضم خیلی راحتی داره و در بالابردن سیستم ایمی نقش به سزایی داره کافیه فقط به سرچ در مورد فواید شیر بز کنید اون وقت به خواص فوق العاده پی می‌برید دوستان اگر تهران زندگی می‌کنید مزرعه ا ی هست به نام مروگل چون بزهای فرانسوی دارن تمام فصل‌ها شیر بز دارن و در محیطی کاملا بهداشتی هستن و شیر وشی جلوی شما انجام میدن یک بار امتحان کنید مطمئنم همیشه دنبال شیر بز هستید بخصوص برای دلبندانتان لبنیات بز مروگل رو سرچ کنید آدرس میاد بهترین خصلت شیر و لبنیات بز کم بودن چربی هست که بهترین لبنیات ازشیر بز برای کودکان و سالمندان بسیار مفید هست بخصوص برای مبتلایان به فشار  اگر خواستید مزرعه بز مروگل رو سرچ  کنید آدرس میاد بهترین جا برای تهیه شیر بز رو میاره هم بهداشتی هست هم همه فصل‌های سال شیر بز داره

2706