2733
2739

سلام  مامانا. پسر 37روزشه حدوداً  7روزه اسهال داره. یا حداقل من فکر میکنم اسهال داره.  دوتا دکتر بردم اولی گفت طبیعیه اگه طولانی شد آزمایش مدفوع بده.  دومی گفت احتمالا به لاکتوز شیر خودت حساسیت داره  و باید شیر خشک بدون  لاکتوز بخوره خیلی نگرانم. میشه  راهنماییم کنین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای منم اسهال شد

بعد هر وعده شیر دستشویی بزرگ میکرد شل

هی میگفتن طبیعیه

تا خون دیدم تو مدفوش

بعد متوجه شدن به پروتئین گاوی الرژی داره

و الان شیر خشک مخ۱وص استفاده میکنه

2728
برای منم اسهال شد بعد هر وعده شیر دستشویی بزرگ میکرد شل هی میگفتن طبیعیه تا خون دیدم تو مدفوش بع ...

یعنی هربار پوشکش چک میگردی که معلوم شد هر باره؟یا باز میذاشتین؟نمی لبنیات حذف کنین شیر خودتون بدین خیلی حیفم میاد شیرخودم قطع کنم

روزی 5شش بار ولی معذرت میخام احساس  میکنم  به کم شل هست شایدم اشتباه میکنم

شکم نوزاد کله شله و سفت نیست ب نظر منم طبیعیه یه مدت صبر کن اگر ادامه داشت یعنی تا ۲هفته دیگ ک برو آز بده بعدا اگد مطمئن شدی شیرخشک بده بیخودی بچتو از شیر خودت محروم نکن

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
یعنی هربار پوشکش چک میگردی که معلوم شد هر باره؟یا باز میذاشتین؟نمی لبنیات حذف کنین شیر خودتون بدین خ ...

نه اتفاقی دیدم

ا۱لا اطلاعاتی راجبش نداشتم

برای من الرژیش زیاد بود

فقط مجبور شدم شیر خشک بدم

2738

ببخشید اگر شکمش سبز و آبکی کار میکنه احتمالا شکمش سرما خورده . هر بار بعد از اینکه شستیش شکمش گرم کن ببین خوب میشه . 

در ضمن خداوند شیر مادر رو سازگار با بدن نوزاد در بدن مادر قرار داره . سازگار نیست چیه؟؟؟ این موارد تا ۲ ماه طبیعیه .

ببخشید اگر شکمش سبز و آبکی کار میکنه احتمالا شکمش سرما خورده . هر بار بعد از اینکه شستیش شکمش گرم کن ...

معذرت میخام زرده  و شل و گاهی یه کم سبز قاطیشه گرم میکنم میبندم ولی تغییر نکرده هنوز شله انگار.نمیدونم شایدم طبیعیه تجربه ندارم  و دست تنهام

2706