2737
2739

خیلیا رو دیدم مینالن از زندگی از شوهر از خانواده شوهر و سوالم اینه معیارتون برای انتخاب همسر چی بوده که اینهمه شکست خوردین ؟؟ نامزدیتون چجوری گذشت که نفهمیدید جفت نیستید ؟؟ و اینکه الان تو جایگاهی که همین الان قرار دارید با همین علم اگه برگردین به قبل ازدواج بازم با همین شخص ازدواج میکنید ؟؟

فرشته های کوچولوی من ...

راضی ام 😊با این که انتخابم عاشقانه نبود اما خداروشکر خدا بهم لطف کرد زندگی خوبی برام ساخت 

خدا جونم عاشقتمممم💗💗💗بهترین هارو بهم دادی 🤩🤩🤩ممنونم برای همه چیزهایی که لایقشون حتی نبودم اما بهم دادی 💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

صفرررر درصد راضیم و اگه به گذشته برگردم با ایشون که هیچچچ کلا ازدواج نمیکنم .ازدواج مزخرفترین اتفاق زندگیم بود 

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

شوهرم خیلی خوب و خوش اخلاقه.خیلیم دوسش دارم

ولی اگه الان بود،کلا ازدواج نمیکردم

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
2738

من شوهرم خیلی عاقلانه و مسئولیت پزیر و با سیاسته.

اما من دوست دارم گاهی خل بازی دربیاره و دنیارو ساده تر ببینه

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋
من معیارم پول بود.شوهرم خرپول شد. اما شکاک....میگه توخوشگلی خیانت میکنی بهم 😐😐😐😐😐😐😐😐

بگو توام شکاک و مریضی😐

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2706