1662
1605

خیلیا رو دیدم مینالن از زندگی از شوهر از خانواده شوهر و سوالم اینه معیارتون برای انتخاب همسر چی بوده که اینهمه شکست خوردین ؟؟ نامزدیتون چجوری گذشت که نفهمیدید جفت نیستید ؟؟ و اینکه الان تو جایگاهی که همین الان قرار دارید با همین علم اگه برگردین به قبل ازدواج بازم با همین شخص ازدواج میکنید ؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته های کوچولوی من ...

راضی ام 😊با این که انتخابم عاشقانه نبود اما خداروشکر خدا بهم لطف کرد زندگی خوبی برام ساخت 

خدا جونم عاشقتمممم💗💗💗بهترین هارو بهم دادی 🤩🤩🤩ممنونم برای همه چیزهایی که لایقشون حتی نبودم اما بهم دادی 💜

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1660

شوهرم خیلی خوب و خوش اخلاقه.خیلیم دوسش دارم

ولی اگه الان بود،کلا ازدواج نمیکردم

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁

من شوهرم خیلی عاقلانه و مسئولیت پزیر و با سیاسته.

اما من دوست دارم گاهی خل بازی دربیاره و دنیارو ساده تر ببینه

.خدا در روز  خلقت من در گوشم زمزمه کرد میری و چیزایی به چشم میبینی که من هم باور ندارم کار آدمهاست.
1668
اگه خدا بهم یه خونه بده از لحظه لحظه زندگیم راضی هستم ای خدا خوشبختیما با ۵۰متر خونه از خودم کامل کن ...

انشالله زود زود خونه دار میشی عزیزم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته های کوچولوی من ...

تمام حرفاش دروغ بود شوهر کثیفم برام فیلم بازی میکرد ...نامزدیمم بگوه کشید دیگه چون راه برگشت نداشتم متاسفانه باهاش موندم تا الانکه ازدواج کردم مثه چی پشیمونم معیار اصلیم صداقت بود ک متاسفانه نداشتن و ندارن واینکه اصلا معاشرت با زنو بلد نیس البته بادیگران خوبه برامن افتضاحه واینکه متنفرم ازش اگه برگردم عقب هرگززززززززززز انتخابش نمیکردم 

1645