2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بستگی ب نظر دکترش داره 

وقتی بزرگ می شوی قدت کوتاه می شود آسمان بالا می رود و تو دیگر دستت به ابرها نمی رسد و برایت مهم نیست که توی کوچه پس کوچه های پشت ابرها ستاره ها چگونه بازی می کنند آنها آنقدر دورند که تو حتی لبخندشان را هم نمی بینی و ماه ، همبازی قدیم تو آنقدر کمرنگ می شود که اگر تمام شب را هم دنبالش بگردی پیدایش نمی کنی.
من نان میدم.بستگی داره چی ب بچت بسازه پسرم ۴ماهشه ماهی ۱کیلو اضافه میکنه

کم بهش شیر خشک میدم فقط شبا موقع خواب بهش میدم حالا گفتم عوضش کنم نان دیگه نمیدونم خوبه یا نه اسهالش نمیکنه؟

والا نان زیاد جالب نیست دختر من ۲ماه خورد طعمشو دوست نداشت دستشوییم زیاد زباد میکرد ماهی ۶۰۰ اینا اضافه میکرد الان ۲ هفتس ک آپتامیل میدم راضیم دستشوییش کلا نرمال شده خوبم میخورش خداروشکر از طرفی نان رو میگن تراریختس

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
2738
کم بهش شیر خشک میدم فقط شبا موقع خواب بهش میدم حالا گفتم عوضش کنم نان دیگه نمیدونم خوبه یا نه اسهالش ...

من شیر خودم سیرش نمیکنه.الانم کم کم دیگه سینمو نمیگیره..ن اسهال و ن سفته.معمولیه.ولی بیومیلم شنیدم چربیش زیاده خوبه.ی بار خواستم عوض کنم گفتن خوب نیست دیگه همون نان میدم بهش

برد من وقتیه ک به تو میبازم:)
بچه ی من ک بالا میورد من اپتامیل بش دادم خوب بود

منم الان دو هفتس آپتامیل پپتی میدم تقریبا راضیم اما وزن گیریش چطورع?

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین