2733
2739
عنوان

افزایش اعتماد به نفس

6688 بازدید | 26 پست

برای افزایش اعتماد به نفس چ راه هایی رو پیشنهاد میدید؟ 

اصلا اعتماد به نفس ندارم به رو خودم نمیارم ولی همش تو دلم حس بدی دارم حس میکنم هر کی میبینتم تو دلش میگه این چقدر زشته یا چقدر بد تیپه ! 

در گریختن رستگاری نیست ! بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند …
من تو حرف زدن اعتماد به نفس ندارم ، یعنی حس میکنم اگه حرف بزنم میگن چقدر فن بیانش یا صداش بده😑

بنظرت روان شناس میتونه مشکلمو حل کنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعا الان کسی نیست یه راهنمایی کنه ؟؟ باید حتما تاپیک غیبت و مسخره بازی باشه تا همه حضور پیدا کنن؟!!!!

من تو حرف زدن اعتماد به نفس ندارم ، یعنی حس میکنم اگه حرف بزنم میگن چقدر فن بیانش یا صداش بده😑

متن کتاب های ادبی رو با صدای بلند برای خودت بخون 

هر روز ۲۱ بار تا ۲۱ روز  به خودت بگو چقدر صدام خوبه

اول که مشاوره 

دوم کتاب بخون ..مثل نیمه تاریک وجود دبی فورد و کتابهای دخترجان خودت باش یا شجاع باش 

سوم ریشه مشکلتو پیدا کن که احتمالا خانوادت هستن ...اصولا تو خانواده های کمال گرا که تعریف و تمجید جایی نداره بچه ها کمبود دارن

آرایش کن 💄💋 با دوستات برو خرید  ازشون تو خریدات کمک بگیر  بپرس چه لباسی بیشتر بهم میا ...

ارایش میکنم هیچوقت هم تا حالا کسی بهم نگفته زشت یا بد تیپ اتفاقا همه میگه خوش پوشی ولی خودم اصلا باورم نمیشه 

میرم دانشگاه حس میکنم همه خوشکلن و من داغون و بی کلاسم!!!! واقعا نمیدونم چرا اینطورم

2738
بنظرت روان شناس میتونه مشکلمو حل کنه؟

اگه روانشناس خوب باشه اره

پیش روانشناسی باید بری که تخصصش مهارت های ارتباطیه

بهت پیشنهاد میکنم فایلای صوتی بهرامپور مربوط به اعتماد به نفسو بگیر گوش کن تو سایتش هم عضو شو اسمش سایتش "بیشتر از یک نفر" هست، کتاب اعتماد به نفس باربارا دی آنجلس خیلی خوبه، خانوم مریم معتمد پویا هم تو اینستاگرام پیجشو دنبال کن نکات خوبیو میگه

اول که مشاوره  دوم کتاب بخون ..مثل نیمه تاریک وجود دبی فورد و کتابهای دخترجان خودت باش یا شجاع ...

کمبودی ندارم تا یه مدت پیش هم اینطور نبودم تازه این جور شدم میخوام تا تشدید نشده جلوشو بگیرم 

مشاور برم یا روان شناس؟

ارایش میکنم هیچوقت هم تا حالا کسی بهم نگفته زشت یا بد تیپ اتفاقا همه میگه خوش پوشی ولی خودم اصلا باو ...

کسی باهات رودربایسی نداره 

اگه میگن خوشتیپی یعنی هستی 

اگه نبودی حداقل غیر مستقیم به روت میاوردن 

هر روز ۲۱ بار تا ۲۱ روز به خودت بگو خوشگل و خوشتیپی 

2706