2733
2734
عنوان

چه کاری بیشتر درآمد داره

111 بازدید | 11 پست

من خودم آرایشگری تو نظرمه ولی اصلا علاقه ندارم از طرفیم نمیتونم برم تو شرکت کار کنم چون بچه کوچیک دارم دوست دارم یه کار خونگی باشه یا مثلا صنایع دستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخه من تو این چیزا استعداد ندارم تا حالا نخ سوزنم نگرفتم دستم از طرفیم خیلی کار سختیه کمر و گردن آدم ...

خب آرایشگری هم سختی خودشو داره مثلاً من به بوی رنگ و اکسیدان حساسم یا بدم مییاد صورت کسیو دست بزنم ،اما الان دارم از کاربر moteadel خیاطی یاد میگیرم خوب یاد میده انصافا خیلی راضیم

2738

ناخن كاري، ولي در كل من اين شغلارو دوس ندارم ،با كلاس نيس به نظرم

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
اگه بتونی خودت سالن بزنی خوبه ولی من پولشو ندارم فقط میتونم دوره هاشو برم که ده میلیون میشه

خب اول باید یه جای کار کنی نمیشه که .مثلا میکاپ کار یا شینیون کار بعد پولت رو جمع میکنی ومشتری ها رو جذب میکنی وبا وام سالن میزنی 😆

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.
خب اول باید یه جای کار کنی نمیشه که .مثلا میکاپ کار یا شینیون کار بعد پولت رو جمع میکنی ومشتری ها رو ...

خخخخ راهنمایی خوبی بود ولی تو سالنا خیلی بد برخورد میکنن کارای تمیز کاری سالنم باید انجام بدی مث یه خدمتکار