2733
2734

من تازه ک باردار شدم پاهام یخ بودن کف پا.تا دوماه بالا اوردم پر اشتها شدم ضعف شدید تا حالا ک نوزدهفتمه ضعف دارم.تنبل نشدم شکمم بزرگ شده .تو شانزده هفتگی تکون نبضی حس کردم.جفتم خلفی.غربارگری اول گفت تقریبی پسره هفته هجده ک رفتم گفت پسره.

خدایاااااااا.خودت حواست به نی نی تو راهیم باشه.🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم پاهام یخه

تکرر ادرار دارم

همش گرسنه و ضعف 😕

فعلا ۵ هفته ام.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2728

منم همین طور بودم تو تابستون از سرما میلرزیدم 

خیلی سبک بودم تهوع نداشتم خیلی خوشگل شده بودم 

شاداب 

اصلا ویار هم نداشتم بچه ام دختر بود 

نبض حس میکردم

اولین تکون ۱۶ ماه 

بچه سمت چپ رحمم بود 

منم همین طور بودم تو تابستون از سرما میلرزیدم  خیلی سبک بودم تهوع نداشتم خیلی خوشگل شده بودم&n ...

ایول❤❤

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...
2738
منم همین طور بودم تو تابستون از سرما میلرزیدم  خیلی سبک بودم تهوع نداشتم خیلی خوشگل شده بودم&n ...

كاش منم دختر باردار بشم بدون ويار و تهوع 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
منم تكون نبضي خستگي اوايل بارداري تنفر نسبي از شيرينيجات تهوع كم  پسر

تکون نبض هفته چند منظورته ؟

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706