2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سلام بله هستم

مامان مه

ربون اول از دست دادن جگر گوشت و بهت تسلیت میگم امیدوارم این داغ و خدا بهت صبر بده گلم. یکی از فامیلامون همین مشکل و داشت اونم بچه هاش متابولیک بودن و حتی یکیشون سه ماهگی از دنیا رفت . ۴ تا بچه از دست داد ازمایش ژنتیک داده

بودن گفته بود ژنشو دارید معلوم نیست چند تا باید بزایی تا یکیش سالم باشه. در آخر  به روش کاشت باردار شد. یعنی اول اسپرم و تخمک و گرفتن ازمایش کردن وقتی دیدن سالمه همون و کاشتن

نمیدونی بچه هاشون حالتشون چطور بوده ازمن سالم سالم خوشگل تپل شیر خوب میخورن میبینی یه لحظه خوابیدن دیکه تو خواب اینجور میشن یهو گریه نمیگنن بی حال  شیر هم کم میخورن وبعد اصلا بزنیشونم هیچ حسی ندارن نمیفهمن بعد بستری به دوروز نرسیده میمیرن

نمیدونی بچه هاشون حالتشون چطور بوده ازمن سالم سالم خوشگل تپل شیر خوب میخورن میبینی یه لحظه خوابیدن د ...

وای دقیقا مثل شما اولین بچش دو قلو بود . هر دوشون سفید و خوشگل . دکتر بهش گفته بود تو ازمایش بیمارستان نشون داده بچت به پروتئین حساسه مصرف نکن. تا سه ماهگی عالی بودن آغون آغون یاد گرفته بودن میخندیدن. . یهو دخترش بی حال شده بود چشماش مردمکش رفته بود بالا بردنش بیمارستان قلبش ایست کرده بود تکونش میدادن محکم ما گریه میکردیم اصلا انکار نه انگار.از دنیا رفت کالبد شکافی هم نخواستن .ولی پسرش مونده سالمه. دومی هم تقریبا ۱۰ ۱۵ روز زنده بود سالم واسش جشن گرفتن دختر بود یهو تشنج کرد بدنش شل شد از دنیا رفت و دو تا بعدش همینطور. که بعد دومی کالبد شکافی شد و گفتن متابولیک شدید نوعشم کفتن. دو تا بعدشم همینطور شد اخر دکتر اجتزه نداد دیگه زایمان کنه. گفت ژن معیوبوون به بچه های دختر رسیده ژن x انگار معیوب بود .گفت فقط بکار . دخمل شما بعد از شیر خوردن این طور شد؟

2706