2726

سلام عزیزم خوبی؟ 

داری میخونی؟ 😘

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام عزیزم خوبی؟  داری میخونی؟ 😘

سلام ، بله میخونم  ....یه مقدار مریض بودم این روزا....دیگه ماه آخر بارداری و سختی هاش 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم

قبولی در آزمون قضاوت 

لطفا اینقدر نگید چرا تو سایت زنونه عضو شدی باور کنید بحثای زنونه شما هیچ جذابیتی برا من نداره اینجا عضو شدم تا فارغ از جنسیت و صرفا به عنوان یه هم نوع در مورد یه سری مشکلاتی که تو زندگیم دارم ازتون نظر بخوام، ممنون که درک می کنید🌹
سلام ، بله میخونم  ....یه مقدار مریض بودم این روزا....دیگه ماه آخر بارداری و سختی هاش

انشالا بسلامتی نی نی قشنگتونم میاد تو بغلت 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
ممنون گلم ....برام از ارزوهای قشنگی که داری بگو 

ارزوهام برای خودم؟! 

بله ، البته اگه دوست داری بگو

خب فعلا بزرگترین آرزوم کنکورمه. 

قراره دکتر بشم و سال دیگ این موقع دانشجوی پزشکی باشم

بعدش باشگاهمه دوسدارم زودتر به نتیجه ای که میخوام برسم :) 

آفرین 😍😍😍

‌ شما چی؟ 

ارزوتون چیه

2706