2733
2734
عنوان

بچه هایی که مقاله نوشتن کمک کنند

493 بازدید | 16 پست

سلام 

من برای پایان نامه ارشدم یه مقاله خوب نوشتم و قبلا فرستاده بودم به یه کنفرانس داخل ایران و قبول شد ولی جایی چاپ نشد.. حالا من مقالمو انگلیسی ترجمه کردم که بفرستم به یه ژورنال خارجی.. حالا از کنفرانس داخلی زنگ زدن میگن میخوایم مقالتو توی یه مجله علمی پژوهشی داخل ایران چاپ کنیم

حالا اگه مقالم تو مجله علمی پژوهشی داخلی به زبان فارسی چاپ شه به نظرتون دیگه نمیتونم مقاله ترجمه شده انگلیسی رو بفرستم برای ژورنال های خارجی؟ یا چون زبانشون متفاوته مشکلی پیش نمیاد ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگر در یک صورت که بخشی از مقاله رو عوض کنین بعد ترجمه کنین و بفرستین برای ژورنال خارجی

که خب بازم جزو مقالاتی میشه که هم پوشانی دارن برای زمانی که از امتیازشون بخواین استفاده کنین

2728
مگر در یک صورت که بخشی از مقاله رو عوض کنین بعد ترجمه کنین و بفرستین برای ژورنال خارجی که خب بازم ج ...

خب وقتی کلشو انگلیسی کنم اونا از کجا میفهمن این مقاله به زبان فارسی در ایران چاپ شده

نه عزیزم نمیتونی ژورنال های علمی و پژوهشی معتبر امضا و تعهد نویسندگان میخوان که یک قسمت از اون تعهد ...

عزیزم آخه از کجا میفهمن این مقاله به زبون فارسی تو ایران چاپ شده؟! 

خب وقتی کلشو انگلیسی کنم اونا از کجا میفهمن این مقاله به زبان فارسی در ایران چاپ شده

نمیدونم عزیزم شاید واقعا اگر اول فارسیت چاپ شه بعد انگلیست متوجه نشن 

شایدم خیلیا اینکارو بکنن

ولی ریسکه دیگه اعتبار علمیتون زیر سوال میره...

و دوم اینکه اگر جایی بخواین از امتیاز مقالاتتون استفاده کنین دو مقاله مشابهه مجزا براتون امتیاز نداره!!!

دو راه دارین 

اگر میتونین یکم تغییر بدین و در ژورنال انگلیسی چاپ کنین

راه دوم اینکه اگر امکان تغییر ندارین و ژورنال isi مطمئن هستین چاپ میشه فقط isi چاپ کنین علمی پژوهشی رو نمیخواد.

2738

مقاله شما نویسنده مسئول قطعا استادتونه که شخص علمی هست

اصولا اعتبار خودشون رو زیر سوال نمیبرن 

اگر ایشون راضی هستن و میگن مشکلی نداره که هیچی دیگه انجام بدین.

نمیدونم عزیزم شاید واقعا اگر اول فارسیت چاپ شه بعد انگلیست متوجه نشن  شایدم خیلیا اینکارو بکنن ...

اخه عزیزم میدونید برای دکترا خارج از ایران مقاله خارجی حتما نیازه.. حالا این مجله داخلی هم زمان کمی گذاشته که سریع من براشون تغییراتو بفرستم که چاپ کنن.. حالا من تمایل دارم در ژورنال خارجی چاپ شه ولی واقعا نمیدونم برای خارج بفرستم کجا قبولش میکنن یا اصلا قبول میشه یا نه.. به استادم گفتم گفت برای داخلی بفرست بعدا برای خارجی هم ویرایش میکنیم با تغییرات میفرستیم... ولی میترسم چون مقالم واقعا خوبه و براش خیلی وقت گذاشتم.. نمیخوام هدر شه

مقاله شما نویسنده مسئول قطعا استادتونه که شخص علمی هست اصولا اعتبار خودشون رو زیر سوال نمیبرن  ...

استادم گفت ایرادی نداره بعدا با تغییر برای خارج میفرستیم.. ولی واقعا میترسم مقالم هدر شه چون مقاله خوبیه خیلی روش کار کردم

مقاله شما نویسنده مسئول قطعا استادتونه که شخص علمی هست اصولا اعتبار خودشون رو زیر سوال نمیبرن  ...

من نویسنده مسئولرو خودم نوشتم.. استادم بعد از منه.. خودشم در جریانه. مگه مشکلی پیش میاد؟ 

به هر حال شما عنوان و چکیده رو حتی برای ژورنال علمی و پژوهشی انگلیسی میکنین

به خصوص اگر ژورنالتون نمایه اسکوپوس داشته باشه با یک سرچ ساده میاد

حالا اگر نمایه معتبر علمی انگلیسی نداشته باشه باز ریسکش پایین تره

من نویسنده مسئولرو خودم نوشتم.. استادم بعد از منه.. خودشم در جریانه. مگه مشکلی پیش میاد؟ 

مسئول مکاتبات منظورمه نویسنده اول رو نمیگم

لزوما نویسنده اول مسئول مکاتبات نیست

اگر شما شخصیت حقیقی علمی نداری خودت رو برای ژورنال isi مسئول مکاتبات نزن اصولا رد میشه

2706