2410
2553
عنوان

مزاج شناسی و گیاه درمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 692202 بازدید | 1854 پست
فرخنده صددرصد

سیگار ضربان قلب رو پایین میاره ... و ممکنه طرف حس کنه به خاطر همینه که آرامش میگیره و مستقیم روی قلب و ریه تاثیر منفی میزاره
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حسنا جان برای زیر بغل من از مردار سنگ،یا مرداب سنگ، استفاده میکنم.حالا اگه اسمشو درست نوشته باشم .من الان چندین ماهه که اصلا از مام و این حرفا استفاده نکردم. زیربغلم هم بو نمیده و زیاد عرق نمیکنه.میتونی به فرخنده بگی استفاده کنه.میتونه با کف دریا قاطی کنه با هم بزنه.
آره مامان کنجد ... این ترکیب هم معجزه میکنه ....

امیدوارم بیاد بخونه فرخنده ... کف دریا هم خیلی خوب جواب میده ترکیبشون با هم عالیه ...

2720
باران جان

رازیانه + مریم گلی رو بعد از صبحانه بخور ... مخلوطشون کن و از مخلوطشون یه قاشق غذاخوری دم کن بخور .....

مثلا یک لیوان و نیم یا کمی بیشتر آب بریز بجوشه تا بشه یک لیوان .... با عسل بخور

بومادران تلخه خیلی ... عرقشو گیر بیار یا خودشو هر دفعه یک قاشق مربا خوری بریز تو آب جوشه جوش سر لیوان رو ببند تا یک ربع دم بکشه بعد با یه چیز شیرین مثل خرما یا عسل یا توت خشک بخور ...

انقدر بومادران قویه که یک بار من امتحانی خوردم .... یکی از دوستانمون خودش از کوه تازه تازه چیده بود .... دقیقا چند ساعت بعد پریود شدم ... هورمونهارو سریعاااااااااا زیر و رو میکنه اگر بتونی بخوریش ...

این چیزایی رو که (زرشک ابی +زیره +شنبلیله +....)گفتی با هم دم کنیم ایا کی بخوریم بهتره /////////// عصر بهترین زمانشه بین نهار و شام ... از مقدار کم شروع کنید خوردنشو ....

21 عناب کافیه بیشتر نشه ؟ /////////// اگر کسی میتونه بیشتر بخوره بخوره چون به شدت کبد رو خنک و چربی خون و فشار رو میندازه .... البته ممکنه برای من اینطوریه ... من اگر بخورمش لرز میکنم ولی بابام میخورد هیچیش نمیشد .... بستگی به بدن هر کسی داره ..متعادلش 21 هست ...

جایی رو میشه بهم معرفی کنی برای حجامت /////////// تهران سراغ ندارم آخه .... میدونم هست زیاده ولی من تهران نیستم .... شماره ی نسترن دوستم رو بهت میدم ازش بپرس ... 09123682449 خودشم عطاری داره

ممنون حسنا جون از راهنماییت.راستی میشه بگی رنگ حنا با چی کمرنگ میشه یا از بین میره مخصوصا رو پوست؟

رنگ حنا از اون کنه هاست که من تا به حال جز شستن مداوم و در معرض آب قرار گرفتن راهی برای پیدا نکردم ...

خودم مرتب ماسک حنارو استفاده میکنم تو حمام .... بعد از شستن با صابون رنگش میره راحت ! چون تو بخار آب میزارمش ....

پس اون قسمت رو مرتب شستشو بدین با لیف و صابون ..

البته با اجازه حسنا جون از کلام و توصیه های خودش استفاده می کنم که جواب یکی از سوالات سیب را بدم.
سیب جان اینکه گفتید عفونت و زخم داری توپستهای خیلی قبل تر هم هست می تونی از عنبر نسارا (پشکل الاغ ) استفاده کنی اونرا از عطاری بخر بسوزون توی یه قوطی یا ظرف سفالی سوراخ دار بزار خودت هم دامن بپوش بدون لباس زیر و بزار دود از زیر به واژن برسه بسیار عالی جواب میده و عفونت را دفع میکنه و اصلا هم نیازی به فریز نیست.
باز هم ببخش حسنا جون تو کار شما فضولی کردم .
حضرت محمد «صل الله و علیه و آله»(ازدواج کنید و فرزند بیاورید و زیاد هم فرزند بیاورید چرا که من به زیادی و کثرت شما امت اسلام در مقابل سایر امت ها در روز قیامت افتخار می کنم حتی به بچه های سقط شده شما افتخار خواهم کرد) **** منم دوست دارم دو تا دختر و دو تا پسر خدا بهم هدیه کنه ****
2714
حسنا جون مریم گلی وگل همیشه بهار رو تا چند پری بخورم وروزی چند بار برای ضخامت آندمتر

گل همیشه بهار مشکلی نداره تو پری هم میتونی بخوری ...

روزی یک بار یک قاشق مربا خوریش کافیه ... ناشتا بخوری بهتره
سیب عزیز

خیلی بدنتو ترکوندی ....

بیا و غذاهای خوب مصرف کن http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=179958&PostID=8201307#8201307

واژینال عسل ... بومادران .. رازیانه .. گل همیشه بهار ... سیاهدونه + عسل ... مصرف کن

ماست و ترشی و هله هوله و چای و شیرینی و کاکائو رو قطع کن و مصرف گوشت رو کم کن ... یا مدتی قطع کن

بدنت نیاز به پاکسازی داره

آب سیب + کرفس بخور .. هرروز چند لیوان ...

جوشونده ی پونه + آویشن بخور .. با خرما یا عسل .. شکر و قندتو قطع کن ... جوشونده ی زنجبیل رو فراموش نکن ...

مراقب خودت باش ...

سوالم رو بده عزیزم.

من تخمدان پلی کیستیک دارم و خیلی دیر به دیر پریود می شم. برای بارداری اقدام کرم ولی موثر نبوده. می شه یه نسخه خوب بهم بدی ممنون. بعدش می خواستم ببینم آیا فرق می کنه این داروها رو از روز خاصی شروع کنم یا نه. مثلا اگه من مدتیه که پریود نشدم باید اول پروژسترون بزنم یا نه می تونم الان هم شروع کنم. خیلی منتظر جوابم.

یه سوال دیگه هم داشتم عوارض مصرف رازیانه برای کسی که بارداره چیه؟
_______

سلام عزیزم

برا کیست ... گل همیشه بهار ، مریم گلی + رازیاه ، بومادران ، عرق فراسیون ، واژینال عسل ، سیاهدونه + عسل

برات خوبه ... طرز مصرفشو گذاشتم قبلا و زیاد توضیخ دادم .... بگرد و بخون وسط کار چیزای خوبی دستگیرت میشه

ماست و ترشی و چای و کاکائو و شیرینی قتادی و شکر و قند نخور ....

تو پریودی رازیانه و مریم گلی و بومادران نخور بقیش عیبی نداره

رازیانه درصد دخترزایی رو بالا میبره ...

توصیه میشه اینارو انجام بدین و بعد اقدام کنین چون رازیانه قاعده آوره و میتونه مسقط جنین باشه ولی نه در همه ...

اینارو شروع کن بدون پروژسترون ... تاثیراتشو ببین ...

چای ترش + زرشک آبی + زیره + شنبلیله + گل همیشه بهار

عطاری بهم گفت باید تخم شنبلیله بگیری منم ازش گرفتم......درست گرفتم؟ /////// درسته عزیزم

حالا میشه بگی از هر کدوم چقدر باید بریزم ؟؟؟؟؟؟؟ //////// از ترکیب همشون یک قاشق غذاخوری پر بشه ...
روزی چند بار بخورم؟چه موقع از روز ؟ ////////// بهتره که عصر بخوری اگر فشارت خیلی نیفته هر وقتی که دوست داری بخور ... ولی من همچین ترکیبی رو باید حتما وقتی بخورم که شیکمم سیره ... بستگی به خودت داره ...

و اینکه چقدر باید دم بکشه ؟؟؟؟؟ 3 دقیقه بجوشه و نیم ساعت خوب دم بکشه ...

عناب هم گرفتم میشه بگید منظورتون از اینکه گفتید ((وقتی هم میخوان بجوشونن با کارد زحمش کنن ...)) یعنی چی؟ اخه متوجه نشدم عزیزم //////// یعنی توش جند تا سوراخ و قاچ ایجاد کن بعد بزار بجوشه ...

چقدر باید عناب رو بجوشونم .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عناب هم نیم ساعت بزار خوب با حرارت متوسط بجوشه و نرم بشه ...

من قبلا گرفته بودم زرد بود شما گفتید قهوه ای هست امروز بازم خریدم روش نوشته صابون دوازده گیاه ان جی .......چعبشم مستطیلی هستش .........میخواستم بدونم همینی هست که شما میگید..؟؟؟؟؟؟/

......قیمتشم دو تومن بود ......ولی روش نوشته برای جلوگیری از ریزش مو . چربی مو . این چیزا..............میشه واسه صورت استفاده کرد ؟؟؟؟؟؟؟ یا اشتباه گرفتم؟؟

/////////////// درسته همینه ... هم برای مو هست هم صورت .. من برای صورت ازش استفاده میکنم ...
سوگند جون

برای پاکسازی کبد برای کسانیکه طبعشون گرمه کاسنی خوبه .... ولی راههای دیگه هم برای پاکساری کبد هست مثل آب سیب و کرفس یا ترکیب کاسنی و شاهتره که گفتی ترکیبشون میکنی ... پس عیبی نداره ...

چیزایی که مصرف میکنی خوبه

خاکشیر رو با عسل بخور ... کمی گلاب هم قاطیش کن ...

برای تقویت ابرو خودم روغن تقویت مژه و ابرو که تو عطاری ها دارن استفاده میکنم ..
2706