2726
عنوان

مزاج شناسی و گیاه درمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 692280 بازدید | 1854 پست
نگفتی بومادرانو چه وقت از روز بخورم ؟ این جوشونده ها رو هر روز میتونم بخورم یا روزهای خاصی باید بخورم ؟
__
سلام عزیزم ... بومادران رو معمولا بهتره عصر بخورید ...

گل همیشه بهار بهتره صبح ناشتا خورده شه.... رازیانه و بومادران بعد از صبحونه ... فراسیون قبل از خواب

تو پریودی نخور .... به جاش سیاهدونه + عسل و جوشونده زنجبیل بخور
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
آنا جون

پاکسازی کبد

عرق کاسنی .. آب هویج ... آب سیب + کرفس ... رو فراموش نکن ...

نمک و شکر و قند و کاملا حذف کن ... به جاش از توت خشک و خرما و عسل استفاده کن ... نمک هم فقط نمک دریا مصرف کن ...

گریپ فروت ... عناب .. چای سبز ... آب لیموترش .... میوه خواری ... اینا همشون در کنترل فشار عالی جواب میدن ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان ترنم ...

تند زدن قبلت از بلغم زیاده ... مادر باردار کلا بلغمش بالا میره تو سه چهار ماه اول ... و با خوردن چیزایی مثل ماست و چای و ترشی بیرون این بلغم بیشتر از حد میشه .... به خاطر همینه که میگن چند ماه اول کندر جویده بشه ....

این معجون برات مناسبه : آب + عسل + زنجبیل + لیموترش تازه چند قطره ... زنجبیل در روز مجازی تا یک قاشق چای خوری بخوری ... میتونی تقسیمش کنی و این معجون رو سه چهار بار درروز بخوری

چهارمغز بخور .. خرما حتما سه چهار عدد درروز خورده شه

در کنارش هم آب سیب + کرفس بخور .... آب میوه های تازه بخور .. خارشهات از کبدته ... قاط زده ...

یکم رعایت کنی خوب میشی ...

دوست قدیمی

کلا آرام بخش ها فشار رو تا حدی میندازن دیگه ... منتها اگر میبینی بیش از حد میفته باید با عسل با خرما یا توت خشک بخوری من با عسل میخورم

سیر هم فشار رو متعادل میکنه

ببین در اصل نباید بیفته ... ولی بدنی که تعادلش رو از دست داده خب عکس العمل اینطوری نشون میده ...

فشار نمکی بدنت میفته یا قندی ؟
2728
************درمان عفونت واژن*************

از کتاب عسل درمانی........... نوشته جمشید خدادادی

این بیماری با رعایت مسائل زیر براحتی حل میشه:

1- قطع کلیه غذاهای حیوانی

2- عدم استفاده از غذاهای حاوی قند و شکر

3-استفاده از غذاهای ملین برای جلوگیری از یبوست

4- یه لیوان آّب را جوشانده و بعد از ولرم شدن یه قاشق غذاخوری عسل طبیعی در آن حل کرده و با نصف لیوان از این محلول صبح قبل از صبحانه و با بقیه، شب قبل از خواب واژن را شستشو دهید.

5- یه قاشق غ خ پونه و یه قاشق غ خ نعنا را به سه لیوان آب جوش در قوری چینی به مدت 30 دقیقه دم کرده و در طول روز با عسل نوش جان کنید (یک روز در میان)

6- چهار عدد لیمو عمانی را خرد کرده و با سه لیوان آب جوش در قوری چینی به مدت 30 دقیقه دم کرده و در طول روز با عسل نوش جان کنید

7- نرمش و ورزش

8- بعد از بهبودی تا دو هفته از غذاهای گوشتی و قند و شکر استفاده نکنید

9- رعایت بهداشت شخصی

10 - جوشاندن لباس زیر و اتو کشی آن

11 - در صورت مصرف فرآورده های حیوانی بهتر است از گوشت سفید به مقدار کم استفاده کنید

اینجا رو هم ببین:

http://www.widenet.ir/2011-09-13-08-53-12/2334-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B9%D8%B3%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C.html?hitcount=0

برای سندرم روده تحریک پذیر

سمانه جون

نخوردن چیزاییکه بلغمشون زیاده ... مثل ماست و ترشی و چای و چیزایی مثل پنیر پیتزا و غذاهای کنسروی و رستورانی ....

کلا باید غذات خیلی سالم باشه

و عرق اتــــــــرج ... معجزه میکنه واسه سندرم روده ی تحریک پذیر و خوردن جوانه ی گندم و جو مرتب ...

اینجور آدما نباید عصبی بشن ... و نباید سردی بخورن ... و غذارو باید با آرامش بخورن و خواب و استراحت کافی باید داشته باشن ....

خوردن جوشونده ی کاکوتی + نعناع هم عالیههههههه برای این جور آدما ...

خوردن گلاب و بهارنارنج ... بصورت شربت با عسل ... عالیه

و ورزشهای نه چندان سنگین مثل شنا و یوگا ... ورزشهایی مثل ایروبیک و تحرک زیاد روده هاشونو تحریک پذیر تر میکنه

خوردن زیره + رازیانه ... پودرشو هرزگاهی با آب بخورن ... تا روده ها جمع کنن خودشونو ...

ولی مهمترین چیز اعصابه ... اعصابشون باید آروم باشه ..

سلام حسنا جون من طبق مطالعه ای که در صفحه های تاپیکت کردم به این نتیجه رسیدم که واسه باردار شدنم و اینکه

تخمدانهام خوب کار کنندو رحمم گرم باشه و عفونتم از بین بره و..... این چیزهارو باید بخورم که دیشب رفتم خریدمشون

، حالا برات میگم ببین درست مصرف میکنم؟

عرق گل همیشه بهار: صبحها ناشتا یک قاشق غذاخوری

عرق بومادران عصر ها یک استکان

عرق رازیانه بعداز صبحانه یک استکان

قطره ویتاگنوس نیم ساعت قبل از صبحانه 40 قطره

عرق فراسیون یک استکان قبل از خواب

عرق مریم گلی در طول روز یک استکان

جوشانده پونه + عسل یک روز درمیان در طول روز خورده شود.

سیاهدونه + عسل در طول روز یک قاشق غذا خوری

روزی سه عدد فلفل سیاه در طول روز با آب خورده بشه مثل قرص

حالا میخوام ببینم این پونه که گفتی باید حتماً پونه کوهی باشه یا پونه معمولی هم میشه؟؟ و اینها رو چه مدت مصرف

کنم؟

رازیانه رو باید از چندم پری شروع کنم و تا چند روز بخورم؟
خداااااااااااا جووووووووونم شکررررررررررت بخاطر دخمل سالم و سلامتی که بهم دادی:))

عرق گل همیشه بهار: صبحها ناشتا یک قاشق غذاخوری /////// اینو انجام لده

عرق بومادران عصر ها یک استکان

عرق رازیانه بعداز صبحانه یک استکان /////// رازیانه رو با مریم گلی قاطی کن یک قاشق غذاخوری سر پر بزار بجوشه و نوش جون کن با عسل یا خرما بخور ...

قطره ویتاگنوس نیم ساعت قبل از صبحانه 40 قطره /////// اینایی که استفاده میکنی کفایت میکنه ... اینو اگه میخوای استفاده کنی بومادران رو حذف کن ...

عرق فراسیون یک استکان قبل از خواب ///////// این عالیه حتما استفاده کن

جوشانده پونه + عسل یک روز درمیان در طول روز خورده شود. //////// جوشونده ی پونه + آویشن ... هم میتونی به جای چای بخوری هم بشینی توش بیست دقیقه

سیاهدونه + عسل در طول روز یک قاشق غذا خوری //////// بله دو قاشق چای خوری ... سیاهدونه رو نیم کوب کن کاملا آسیاب نکنش ...

روزی سه عدد فلفل سیاه در طول روز با آب خورده بشه مثل قرص //////// اینایی که مصرف میکنی خودشون خیلی گرم هستن ... بهتره که روی غذاهات کمی فلفل سیاه بپاشی نه انقدر که بسوزی ...

حالا میخوام ببینم این پونه که گفتی باید حتماً پونه کوهی باشه یا پونه معمولی هم میشه؟؟ و اینها رو چه مدت مصرف

کنم؟ ///////// پونه ی کوهی و آویشن شیرازی اعلا هستن ولی اگرم این نوعش رو نیافتی عیبی نداره .... همیشه و همیشه میتونی مصرف کنی ... جوشونده ی جو با پوست یا همون ماءالشیعر خانگی هم خوبه ... جوشونده ی زنجبیل هم خوبه ... اینارو با تنوع خاصی استفاده کن ... دفع عفونت میکنن ...

رازیانه رو باید از چندم پری شروع کنم و تا چند روز بخورم؟ //////// فراسیون مریم گلی رازیانه بومادران ویتاگنوس رو تو پریودی مصرف نکن ولی بقیش رو عیبی نداره ...

به امید بهبودت ... سال 92 بی شک سال پرباریه ... با قاطعیت بهت میگم ... شک نکن نتیجه میگیری ... سال خاصیه ...

موفق باشی عزیزم
سلام حسنا جون خواهش می‌کنم جواب منو زود بده که از استرس در بیام من پولی‌ کیستیک هستم پریدم نامنظمه پرمویی هم داشتم حدود پنج سال هست که قرص ضد بارداری میخورم آخه دکترم گفت اگه نخورم کیستم بزرگ و زیاد میشه من یک بر هم کیستم ترکیده و عمل کردم حالا هم حدود سه سال هست که ازدواج کردم و همش نگران این هستم که بچه دار نشم ممنون میشم اگه بهم بگی‌ چی‌ کار کنم من آلمان زندگی‌ می‌کنم و خیلی‌ از این داروهایی گیاهی که میگی‌ اینجا نیست ممنون میشم اگه بگی‌ چی‌ کار کنم و منو از نگرانی در بیاری

سلام عزیزم ...

اونجا زنجبیل هست ... آویشن هست .... رازیانه هست ... خرما هست ... عسل طبیعی هست ...

اینا یه چیزای شناخته شده و فراگیره ... از این استفاده کن ... واژینال عسل هم برات خوبه ...

چای و ترشی و شیرینی بیرون و نوشابه و ماست و چیزای سرد رو از غذات حذف کن ...

امیدوارم مشکلت حل شه عزیزم

سلام آینا جانم

برای بارداری ....

عزیزم خرما رو سه تا در روز بخور عیبی نداره ... آب هویج بخور .. آب سیب + کرفس بخور ...

شربت عسل و لیموترش تازه بخور ...

قرص مخمر آبجو هم خنکه هم ویتامین ب داره و هم برای اعصاب مفیده بخور روزی یکی دو تا عیبی نداره ...

جوشونده ی جو با پوست یعنی همون ماءالشیعر خانگی درست کن بخور عیبی نداره ...

موز بخور .. شربت بهارنارنج بخور ... شربت گلاب بخور ... اینا هم برای اعصاب مفیده و هم مشکلی ایجاد نمیکنه ...

در طول روز فکرتو خسته کن ... مطالعه کن و ورزشهای مناسب وضعیت خودتو انجام بده تا راحت تر بخوابی ...

این روزا هم میگذره ... نگران نباش ... از ماه هشت به بعد عرق کاسنی + شاه تره بخور ...

خوب میشی نگران نباااااااااش
تلما جون

سر ساختمونا همین آجرای ساختمون سازی دارن ... بهشون بگو که آب ندیده ست یا نه ... بهت میگن ...

همیشه یه دونه تو خونه داشته باش

اگر عفونته که پونه + آویشن بخور و بشین توش حتما ... مرتب ...

روشی که زیبا از کتاب خدادادی گفته بسیاااااااااااااااااااااار موثره ...

آنا جان

قند بالا ....

قند و شکر رو حذف کن ... عرق کاسنی و شاهتره بخور ... برای شیرینی توت خشک و عسل طبیعی ( اگر واقعا طبیعی باشه انسولین داره و قند رو بالا نمیبره ) و خرما بخور فقط ... خاکشیر بخور .... اگر بتونی یه حجامت بکنی عالی میشه برات ...

لیموشیرین زیاد بخور ... لیموترش تازه رو بچکون تو آب بخور ...

نون فقط نون سنگک بخور .... نون جو بخور ...

آناناس رو رنده کن و بزار تو آب جوش بمونه ... بعد بخور ...

دارچین برات خوبه تو غذاهات بریز حتما ...

هویج خام و پخته ... پیاز ... لوبیا ... تمشک .... ریشه کاسنی .... دم کرده برگ درخت گردو .... سیب زمینی ترشی .... لیموترش تازه ... انار ... آلبالو .... نارنگی ... تمشک ... تره تیزک یا همون شاهی ... طالبی .... ریواس ... تخم و گوشت کدو ... لوبیا و سویا .... گلابی ... گوجه .... پرتقال ... فندق ... توت فرنگی ... کنگر ... زغال اخته ... نارنج ... آلو ...

برنجت رو کم یا حذف کن ....

مطمئن باش اینا صددرصد موثر خواهند بود ....

موفق باشی
2706